2726
عنوان

همه جواب بدن لطفا مهمه

194 بازدید | 20 پست

دوستان عزیزم سلام

من دختری متولد ۷۹ هستم

۵ماهه با ی پسری دوستم که یه سال ازم بزرگه و پدر نداره و ی خواهر بزرگتر داره ک ازدواج نکرده

از سربازی معافن و وضع مالی خوبی دارن.خودشونم مغازه دارن

اول بهم بگید که این شخص مناسبه یا نه؟به نظر خودم سنش پایینه

ولی موضوع اصلی اینه که ایشون ی رفیق دختر دارن و من اصلا همچین چیزیو نمیتونم قبول کنم بهش گفتم همه رابطه هارو بذار کنار ولی نذاشت

دیشب باهاش تموم کردم

کار درستی کردم یا نه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوب کردی

تعهد ادم خیلی مهمه...سنشو میشه کاری کرد..با نامزدی طولانی تر

ولی اینکه با یکی رابطه داشته باشه؟؟؟!!!!خوب کردی

دوستم؛من دیکتاتوری نیستم که به دموکراسی رای داده باشه  پس، اگر فکر میکنی نظرم اشتباهه یا حتی ناقصه،بهم بگو  

ببین بنظرم سن ی عددع خب همع چی بر میگردع ب ذات و چشم و دل سیری طرف من چیزایی ک خودم برداشت کردمو میگم و ممکنع باب میلت نباش

ولی کشی ک بخواد باهات کنار نیاد موفق نباش یا هر چی تو سن بالاترم هست ینی ما میبینیم مردایی ک سن بالایی دارن ولی تو زندگی شکست میخورن روش درست زندگیو بلد نیستن اخلاق خوب ندارن

اما ی پسری ک سنش کنع مثلا 21یا اینا خیلی بهتر از اون دار زندگی میکنع درک درستی دار 

اگ واقعا اخلاق خوبی دار و ذاتا خوبع ار کیس خوبیع

اینقدر رشد کردم ادمایی که منو میشناختنم دارن دوباره منو میشناسن.                                                                                                     من همونم که نه مذهبیا قبولم دارن نه غیر مذهبیا                                                                  انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

خواهرانه و دلسوزانه بهت میگم، بدت نیاد، خجالت بکش، دوست پسر میخوای چکار؟ در ضمن خودتم میدونی اون دئس دختر داره. بعدشم خودتم سنی نداری. چی از زندگی مشترک میفهمی؟ هان.

حالا اگه رفیقش نبودی و ابرومندانه میومدن خواستگاری یه چیزی.

خدا وکیلی خواهر خودم بودی بخاطر زحمات پدر و مادرم ، محکم میزدم تو گوشات تا عمر داشتی یادت نره.

از سر دلسوزی.

نمیدونم چرا دهه 70 و 80 بعضیاشون اینقدررررر کله شقن. چرا به فکر ابرو صدساله والدین نیستن، چرا؟

اکثر دوستای من پسر بودن ولی تا نامزد کردم برای همشون توضیح دادم که همسرم مدل قدیمیه و حساس و خدافظی کردم از همه دوستام فقط دو تا از دوستای قدیمی دخترم رو نگهداشتم

این چیزی نیست که طرفت ازت بخواد خود ادم باید به اون شخص احترام بذاره با توجه به شناختی که داره حاشیه های زندگی رو کم کنه

قطعا کار خوبی کردی چون نه این ادم به مرحله شروع زندگی نزدیکه بلحاظ عقلی، نه برای تو احترامی قائله

لطفا درخواست دوستی ندید
2706