2726

https://wta7.com/2016-05-04-06-50-39/11

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

از این موسسه ها که زیادن تو نت بزنی میاره ولی مسئله اینه که ایا استعداد بچه را واقعا کشف میکنن یا فقط در حد حرفن ....من یک چیزی هم در مورد نقشه مغز شنیدم ولی نمیدونم دقیقا چیه 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
از این موسسه ها که زیادن تو نت بزنی میاره ولی مسئله اینه که ایا استعداد بچه را واقعا کشف میکنن یا فق ...

یکی از اقواممون برده کلی هم تعریف میکنه

منم دخترم ۳سال ونیمشه گفتم ببرم 

سلام به هر آنچه که به موقعش می آید  خدایا شکرررت
وات ایز ایت؟

اون یه لینکه که فکرکنم ازین موسسات گفته.

جز اون میدونم موسسه رویش طلایی کوچولوها خوبه ... یک شعبش تو پاسدارانه . اینا 

http://www.gfok.ir/

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
یکی از اقواممون برده کلی هم تعریف میکنه منم دخترم ۳سال ونیمشه گفتم ببرم 

انشالله موفق باشی گلم😊و دخترت زنده باشه❤من خودم اگر کودکم عادی بود  و اوتیسم نبود شاید زیر ۶ سال به دنبال یک کلاس هنری یا زبان بودم و بیشتر میذاشتم کودکی کنه عقاید متفاوته ❤❤❤❤❤

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
انشالله موفق باشی گلم😊و دخترت زنده باشه❤من خودم اگر کودکم عادی بود  و اوتیسم نبود شاید زیر ۶ س ...

فدات بشم

انشاالله شما و آقا پسرتون هم عاقبت بخیر شین

من هم یه دخترچهارساله دارم هم میگن روش کار کن خیلی باهوشه ولی نمیدونم چیکارش کنم وضع مالیمون بین ضعی ...

احتمالا اگه تو کلاس خاصی ثبت نام بشن هزینه داشته باشه

ولی ارزش داره

2706