2737
2734

بعضی پیجارو دیدید مثل پیج سامی و علی اربابه چیه اون

همش پستایی میبینم که میگن دختر بودن تاوان داره فلان داره ...

حرفاشونو قبول دارما ولی چیشده یهو خیلی پسرا دارن اینارو میزارن ؟

کاربرای اقا درخواست دوستی ندید پیلیز😐یاسی ام 🎭اگه کسی بی ادبی نکنه بی احترامی نمیکنم ...  

طرح مخ زنی راه انداختن لابد😂

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
پلن مخ زنی  دختر بگه واییییی چه پسری 🤕🤕🤕

اتفاقا همه کامنتاشونم دخترن😂😂🤪

کاربرای اقا درخواست دوستی ندید پیلیز😐یاسی ام 🎭اگه کسی بی ادبی نکنه بی احترامی نمیکنم ...  

اینایی که گفتی نمیشناسم من

حالا ادم حسابین یا نه

چون تو اینستا بی مغز زیاده

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار و دسته اوباش کوفه هشتگ میزدن:نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله.🙌 (شهید آرمان و شهید عجمیان نحوه شهادتتان تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
اینایی که گفتی نمیشناسم من حالا ادم حسابین یا نه چون تو اینستا بی مغز زیاده

مث ندا یاسی ماسی نیستن اسکل نیستن

هیچی جز کلیپ حمایت از دختران ننیزارن

2706