2726
عنوان

عصبانیت قبل پریود

6157 بازدید | 20 پست

سلام بچه ها

نمیدونم شما هم اینجوری هستین یا نه ولی من ۱۰ روز مونده به پریودم خیلی عصبی و حساس میشم...زود همه چی بهم برمیخوره...بیچاره نامزدم تا یکم میاد باهام درد دل کنه میتوپم بهش‌...

روزای عادی خیلییی خوبماااا...همش محبت میکنم ولی وقتی نزدیک پریودمه اصلا حوصلشو ندارم🤦🏻‍♀️

شما راهکاری بلدین واسه اینکه این دوره آروم باشمو اینا؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

از گرميجات استفاده ميكنم

اگه يه هفته مونده به پري امپول نوروبيون استفاده كني خيلي كمك كنندست

به نظرم بيشتر از كن خونيه سعي كن هر ماه يك بار جيگر استفاده كني

منم همينطوري بودم مخصوصا بعد از بچه دار شدنم انگار بدنم ضعيف شده بود

عزیزم فلوکستین مصرف کن،منم همینطورم  خوبه اثر داره

شنیدم ک فلوکستین خیلی انرژی زا وشادی اور واسه همین رفتم گرفتم مصرف کردم اصلن انرژیم رفت خیلی بی حال بودم دیگ نخوردم

اقا با من دعوا نکنین روحیم حساسه میزنم دهن مهنتونو آسفالت میکنم…    گفت:بمــان•گفتم:برای ماندنم دلیلی بیاور،،،،،،،،گفت:برنج خیسوندم                                    یه نگاه به خودت یه نگاه ب طرز فکرت بنداز..                                                  این دلیل اینجا وایستادنت❗️❗️❗️    

من که دیوونه میشم شوهرم میگه نزدیک پریودیت منو پسرم باید جمع کنیم بریم بعد تو خوب شدی بیایم😐😐😐

ایندفعه انقد داد و بیداد کردم دعوا کردم یادم نبود قراره پریود شم شوهرم گفت پاشو برو دسشویی ببین پریود نشدی دوباره داری همه  مارو میزنی 😂

قدر مادر را فقط نوزادی میداند که اگر تنی عطر مادرش را ندهد آن را پس میزند گمانم تنها اوست که میداند هیچکس جز مادر ارزش معشوق بودن را ندارد 

منم همین جوریم خیلی اذیت میشم خیلی هم سر چیزای الکی گیر میدم و عصبانی میشم دمنوش میگن  مث گل گاو زبون یا بابونه ارامش بخشه دیگه این ک چیزایی ک کافئین دارن مصرف نکنیم مث قهوه و نسکافه و اینا دیگه هم سبزیجات و میوه زیاد بخوریم خوبه در کل هم بخاطر هرمونا هست 

2706