2737
2734
منم تنبلی دارم اما میخوام بزارم ۳ سال دیگه بیارم یه سالو ۴ ماهه خونه خودمم شوهدم نمیخواد دیگه فعلا . ...

من شوهرمم حرفی نداره 

خب بشه ما ک عروسیمونو گرفتیم خونمونم خداروشکر امادس  خونواده هامونم مخالفتی ندارن واس سیسمونی دادن  و حامله بودن من 

ولی خودم خیلی ناامیدم فکر میکنم حالا حالا نمیشه فعلا ک س ماهه نشده  میشه دعا کنی؟

اشتباهات گذشته ی کسی رو به یادش نیار وقتی داره تموم تلاششو میکنه عوض شه
حرف وحدیثا که زیاد چه از پشت که نمی دونیم چه از جلو دیگه برام عادی شده حرفاشون با اینکه از تو واقعا ...

میدونی آدم وقتی به یه موضوع خیلی فکر میکنه و میخواد و نمیشه براش میشه آرزو. ولی وقتی بهش میرسی میبینی واقعا انقدرها هم خواستنی نبوده. اگه میخوای کمتر اذیت بشی سعی کن یه مدت اصلا اصلا بهش فکر نکنی حتی در موردش صحبت نکنی .تو گذر زمان دیدگاه های آدم عوض میشه. بازم هرچند نمیگم نظر من درسته هر کس یه دیدگاهی داره. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میدونی آدم وقتی به یه موضوع خیلی فکر میکنه و میخواد و نمیشه براش میشه آرزو. ولی وقتی بهش میرسی میبین ...

آره اطرافم زیاد هستن خانوماییم که بهم میگن وای راحتی خوشبحالت بچه چیه ما داریم اینقدر اذیت می کنن شاید همون روزیا  در حد یکی دوروز بی خیال بشم با حرفاشون ولی نمی تونم کلا جلویه حسمو بگیرم وقتی میرم اینستاگرام میبینم مامانا عکس بچه هاشونو میزارن مخصوصا دوقلوها اینقدر دلم می خواد 😣

خدایاشکرت 🥰لا حول ولا قوة الا بالله على العظيم 🙏🙏🙏
تقریبا 32 سالمه. مطمعن باش بخوای میتونی.کافیه دیدت رو عوض بکنی. بچه آوردن از دور قشنگه. نمیگم شیرین ...

من۳۴سالمه،۵بار تا حالا باردار شدم،همشونم ناموفق،نمیدونم،هم عاشق بچه ام هم اینکه تا حالا بارداری موفق نداشتم،توی بد برزخی افتادم،میگم من که حاملگی موفق نداشتم پس حداقل بتونم خودمو قانع کنم دل بکّنم.اما چ جوری نمیدونم.منم بچه اطرافم زیاده،پدرم ۱۱تا نوه داره خواهربرادرام هرکدم ۲تا بچه رو دارن.فقط من ندارم.حالا خودم دل بکّنم شوهرمو چکار کنم؟ همه انگیزه زندگیمونو در بچه دارشدن میدونه،البته بخاطر اینکه من ناراحت نشم به زبون نمیاره ولی میدونم ته دلش بچه میخواد.

دخترم،معجزه زندگیمو 
2728

من که هنوز نی نی ندارم😂😂😂

میشه برای شفا طفل معصومی که مادرش جز خدا،امیدی نداره؛یه حمد شفا بخونین و این کوچولو رو دعا کنین.شاید با نفس های گرمتون خدا به این کوچولو رحم کرد

۳ سال ۳ ماه بعد باردار شدم

سال ۴ بدنیا اومده دیگه

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
من یک سال و س ماه پیش عقد عروسیم باهم بود. خودم میگفتم زوده چون دوران عقد نداشتیم هنوز خونه خودمون ...

عزیزم منم یک سالو سه ماه پیش عقدو عروسیم باهم بود😁 چن ماهه اقدامی؟

وزن اولیه 75.وزن فعلی ۶۲ 😍  ممنونم از سیتارا جونم با اخلاق فوووق العادش که کمکم کرد به وزن دلخواهم برسم😍عشقی 
2738

ما دوسال و نیمه ساله رابطه داریم ولی یک سال و نیمه عروسی کردیم

تا حداقل ۳سال دیگه بچه نمیخوایم

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
آره اطرافم زیاد هستن خانوماییم که بهم میگن وای راحتی خوشبحالت بچه چیه ما داریم اینقدر اذیت می کنن شا ...

باور کن فقط از دور قشنگه. برادر من بعد بچه اولشون 14 سال بچه نیاوردن و سالهای آخر میخواستن و نمیشد آخرش خدا بهشون دوقلو داد انقدر اینا خوشحال بودن که حد نداشت ولی امان از این دوقلوها از لحظه تولدشون انقدر اذیت کردن و میکنن تا الان که پنج سالشونه. این پدر و مادر رو پیر کردن. اتفاقا شیرینم هستن و همسانن. هرکس بیرون میبینتشون ازشون عکس میندازه و میگه چقدر نازن و خوشبحالتون و فلان. ولی در واقع من وقتی اذیت هاشون رو تعریف میکنن روزی صدبار خداروشکر میکنم که نیاوردم. ببین تو وقتی عکس یه بچه رو میبینی داره یه لحظه از زندگی با بچه رو میبینی. از پشت صحنه و زندگی واقعی و اذیت و مسعولیت که کسی عکس نمیندازه بزار اینستا!!! 

2706