2733
2734
عنوان

بارداری ناخواسته یا همون خدا خواسته😔

| مشاهده متن کامل بحث + 27091 بازدید | 92 پست

حالا جلوگیری نکرده سر زنشش نکنین

بجاش راه حل بدین بهش

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم خوب کاری میکنی نگه دار شاید یه مدت کوچولو سختت باشه اما بدنیا بیاد با بچه دوم دوست و همسن میشن مثل من و خواهرم تازه من ۴ ماه بودم که مادرم دوباره باردار شده اینقده باخواهرم خوبیم که نگو خیلی خوبه بزار این یه هدیه به دخترات باشه خیلی خوبه همیشه بچه ایی رو که خدا داده از هر لحاظ از بقیه بچه ها بهترن هم با نمک هم تو دل برو و هم باهوش نترس گناه که نکردی باردار شدی هدا خودش روزیش هم میده حالا یکم کمتر بخوری یا بپوشی هیچکی ازاین چیزا نمرده والله به نظرم مبارکت باشه و اینکه اگه بری بیمارستان واسه سقط از کجا معوم که کرونا نگیری  خدا خیلی بزرگه به خودش بسپار من که برای شما دلم روشنه🌹🌹

به اون دوست صمیمیت فکر کن که قرار بود توی لباس عروسی ببینیش اما حتی الان نمی دونه کجایی و چی کار می کنی. به اون رابطه ای فکر کن که قرار بود بی تو بمیره ولی بی خبر از تو داره خیلی راحت به زندگیش ادامه می ده. به اون آرزوت فکر کن که به خاطرش شمع‌های تولدتو‌ فوت می‌کردی اما الآن رویاهای دیگه جاشو گرفته. به این فکر کن به این فکر کن ما آدما قسمتی از سرگذشت همیم ولی قرار نیست همیشه باشیم. به این فکر کن همه چیز گذراست. نه اونی که از اول باهاش بودی الان پیشته و نه اونی که الان باهاشی از اول باهات بوده. این زندگی انقدر تورو بالا پایین می‌کنه، انقدر آدم تو زندگیت میاره و می‌بره که یاد بگیری تو تنها کسی هستی که همیشه پیشت می‌مونه. شاید زخم بخوری، حسرت بکشی یا حتی دلت تنگ بشه ولی هیچ وقت تموم نمی‌شی و قوی تر ادامه می دی، تو تنها کسی هستی که تا آخرش هستی، حواست به خودت باشه.🌹

عزیزم نگه دار بچتو، بخدا همین بچه برکت زندگیت میشه، خوده خدا گفته بخاطر فقر و پول، ازدواج و بچه دار شدنو به تعویق نندازین، اگه به خدا اطمینان داری خدا خودش میده یه روزی مگه میشه خدا به این بزرگی بچه بده نونشو نده

2728

سقط یعنی قتل. کشتن بچه خود آدم. دستی دستی...ببخشید برای اینکه به عمق فاجعه پی ببره بگو حاضری از دماغ این دخترای گلمون خون بیاد که میخوای این یکی رو به کشتن بدی؟ بگو فکر نکن فقط یه لخته خونه. لخته خون که جون نداره رشد نمیکنه جنینه. یه بچه کوچولو موچولی فندقی که خدا خودش داده خودشم روزیشو میده.ه آنکس که دندان دهد نان دهد. 

تو داری شعور این مادر مهربان رو زیر پا میذاری که بچشو میخواد با اینکه ناخواسته هست🙄

چه ربطی داره؟ به جای اظهارنظرهای بی محتوا یکم فکر کنید

مگه از شرایط زندگیش خبرداری؟ از کجا معلوم فردا پس فردا بچه به دنیا اومد پدرش تحقیرش نکنه و یه عمر تو سرش نزنه ناخواسته بودی؟ حالا از یه طرف شاید هم محبوب و دوست داشتنی بشه..باید با صلاح خودش پیش بره و به فکر اون بچه باشه

سقط گناهه و جلوگیری با ده روش باید کرد ولی با ۴ سطر از زندگی یه فرد نمیشه همه چیزا رو فهمید و تشخیص داد

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ
2738

فكرش گناهه چه برسه بخواي سقط كني اين شرايط ك تا ابد نمينونه كشورم بهونست ك مشكل داره وگرنه اين همه فيلسوف و دانشمند توش به وجود نميومد  ديگه بد تر از كشوراي افريقايي نيست كه خودمون عرضه داشته باشيم حتي جاي خيلي خوبي هم هست كرونا هم ك چند ماهي هست و ميره و اگه مراقب باشين كار شما نداره اگه مراقبم نباشين چه حامله باشي چه نباشي اون كار خودشو ميكنه بهونه الكي نيار 

عزیزم منم آیودی داشتم و باردار شدم با وجود اون. تو هفته ک فهمیدم رفتم درش آوردم.انقدم گریه کردم و ناراحت بودم .. الان بچه امو اندازه تمام هستی دوست دارم بی نهایت بهش وابسته ام. سقط نکن. پشیمون میشی

خودت که راضی هستی نگه داری، ببین شوهرت رو چطور میتونی راضی کنی؟اینکه نیگی چه بخواد و چه نخواد نگهش میداری، احساسات رو بذار کنار. شوهرتو بهتر میشناسی. ادمی هست که بعدا کنار بیاد یا یه عمر میخواد بکوبه تو سر شما و اون بچه ک بگه من نمیخواستمش کاش سقط میکردی!

میتونه احساس پدرانه بهش داشته باشه یا همیشه بعنوان یه موجود اضافه میخواد بهش نگاه کنه؟

شما دو تا دختر داری که خدا حفظشون کنه. اگر بازم دختر شد، شوهرت ادمی نیست که سرکوفت بزنه؟

کلا طوری نباشه که زندگیت زهرمار شه

گرچه خیلی خوب میدونم بیشتر جنسیت بچه دست پدره و این بچه هم هنر خودشه حق رفتار غیرمعقول نداره.

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

بچه دوم منم ناخواسته بود و الان ده ماهشه

اگه بفهمم باردارم نگه میدارم ولی نمیدونم از لحاظ روحی چه بلایی سر خودم میاد

چه واسه دومی هم افسردگی گرفتم الان تازه یکم بهتر شدم

زندگی زیبا شد، درست از همان زمانی که تو تمام زندگیمان شدی
2706