2733
2734
غذاهای سرد نمیخواد بخوری. آب زیاد بخور. صبحها ناشتا آب ولرم بخور سه تا لیوان بعد یه ماه نتیجه شو میب ...

ممنون از راهنماییت عزیزم.اشکال نداره با اب ولرم خاکشیر رو هم قاطی کنم و بخورم

ِاللهم انی اسئلک من فضلک العظیم💚💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خاکشیر هم خوبه ولی کاسنی صبح ناشتا معجزه میکنه.وقتی کامل طبعت خوب و متعادل بشه خوب میشه ریزشت

ایا قرص زینک یا اهن میخورم میتونه روی طبعم تاثیر بزاره احساس میکنم بدترش میکنه😭😭

خواهرای عزیزم برای سلامتی و کار همسرم یه صلوات بفرستین و دعا کنین با دلهای مهربونتون منم دعاتون میکنم ☹😘😘😘
2731

خواستم بهت بگم تیروئید کم کار نداری؟ خوب شد خودت اشاره کردی، دلیل اصلی ریزش مو، یکیش فقر اهنه، یکیش کم کاریه، یکیش سوتغذیس، و... کیست رو نمیدونم، میتونه موی زائد بیاره

کلا برو چک اپ بده، بهتره، همه مواردو چک کن. اهن، تیروئید، چربی، هورمونا، ویتامینا و..

ببخشید من کیست و تیرویید کم کار دارم.خیلی موهام میریزه.بنظرتون موهای ریخته شده قابل برگشت هست؟؟؟اطلا ...

معلومه که هست مو مجدد رشد میکنه با تقویت و انرژی مثبت. حتما کیست و ترویید رو درمان کن تنها دلیل ریزش هموناس اونا که درمان شد خودتو تقویت کن متناسب با طبع بدنت عزیزم. مطمئنن موهاتون پر پر میشه.❤

بچه ها کنجد بخورید خیلی خیلی خیلیییی تاثیر داره  من مامان دوستم کله اش کچل بود  هر روز ک ...

چرا من هر چی میخورم کنجد و ویتامین و ... فقط موها رو بلند میکنه اصلا تو ریزشش تاثیری نداره ریشه موهام خیلی سسته دستم بخوره بهش همش میریزه

2738
چرا من هر چی میخورم کنجد و ویتامین و ... فقط موها رو بلند میکنه اصلا تو ریزشش تاثیری نداره ریشه موها ...

مثل من 😭😭😭

خواهرای عزیزم برای سلامتی و کار همسرم یه صلوات بفرستین و دعا کنین با دلهای مهربونتون منم دعاتون میکنم ☹😘😘😘
چشم. قربونت بگیرم کلی دعات میکنم

منم کلی انرژی مثبت واست آرزو میکنم. قرص بیوتین هم خیلی خوبه و قرص آهن جوشان که با ویتامین سی قاطی هست عالیه. قرص یونی زینک هم روزی یکی بعد نهار بخور. اینارو سه ماه بخور بعد بیا بهم نتیجه شو حتما بگو. بعد صبحانه قرص آهن جوشان بعد نهار یونی زینک غروب هم یه کپسول بیوتین.

نه اشکال نداره تازه میتونه چند قطره کاسنی هم بریزی بخوری. 

کاسنی و شاطره میخورم صبحا. ببخشید روزانه چقد مصرف کنیم نصف استکان از هر کدوم با اب قاطی کنیم نرماله. چون زیادیشم میگن خوب نیست 

معلومه که هست مو مجدد رشد میکنه با تقویت و انرژی مثبت. حتما کیست و ترویید رو درمان کن تنها دلیل ریزش ...

من موهام خیلی پر بود این چند وقت شدیدا داره میریزه اسفند برای کیست رفتم دکتر گفت سه ماه باید دارو بخوری ولی برای تیروییدم هنوز نتونستم برم.شدیدا میریزه.دارم افسردگی میگیرم دیگه😭

2706