2726

منو همسرم همیشه دعوا داریم

دیشبم بحث کردیم و گریون خوابیدم

همیشه میگم باید ارزوی یه عشق و ارزشمند بودن و عاشقی رو به گور ببرم

تا اینکه دیشب خواب دیدم قراره با یکی ازدواج کنم که بشدت دوستم داره.بهش گفتم نمیتونم باهات ازدواج کنم و اون کلی گریه میکنه و میگه چرا

انقدررررر حس و حال خوبی داشتم که وقتی پای دخترم خورد بهم و احساس بیداری کردم دلم نمیخواست چشمامو باز کنم

تمام هفت سال زندگی مشترکم حتی یکبار،حتی یکبار نشد حس کنم شوهرم عاشقمه و اولویت اول زندگیش منم

خواب دیشبم با وجود خواب بودنش تا ساعتها حالمو خوب کرده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
چرا؟ مگه انتخاب خودش نبوده که تو رو گرفته؟

خواهر عوضیش گفته دختر فلانی هم هست.اونم گفته اوکی.بریم

خواهرش هرچی بگه درسته.هرچی!!!!!!

منم چاره ای نداشتم.دوستش نداشتم.فکر میکردم عشق بعد ازدواج بوجود میاد

از این چرت و پرتا

اما نیومد که هیچ.حالا حالم ازش بهم میخوره

اینجورمردا رو باید یه کاری کنی که ترس ازدست دادنت داشته باشه ....به خودت خیییلی برس وخیلی تحویلش نگی ...

موقعیتش جور نیست

بخاطر دخترم دائم خونه ام

رفت و امدم کمه

فرصتی برای خودم ندارم که بخوام کاری کنم که به ترس بیفته

خیلی دلم برات سوخت اونجا که گفتی ازخواب که بیدارشدم دلم نمیخواست چشمامو بازکنم😔😔😔😥😥😥من خوب درکت کردم باتمام وجودم چون خودم هم زخم خورده ام😔😔😔😔😔برای آرامش دلت صلوات فرستادم آبجی مهربونم😔😔😔😔😔🌺🌺🌺🌺🌺

هرکی امضای منو دید دعا کنه به عشقم برسم 😢😢😢😢🙏حاجتروا بشید انشاله🥺🙏
در این حالت میگن جن عاشق داری  همون باعث تلخی زندگی واقعیت میشه  سایت دایی ابراهیم رو جس ...

جن عاشقق چی هست؟

سایت دایی ابراهیم درباره چیه عزیزم؟

وقتی علاقه ای نیست وجود جن عاشق چه معنی میده

خیلی دلم برات سوخت اونجا که گفتی ازخواب که بیدارشدم دلم نمیخواست چشمامو بازکنم😔😔😔😥😥😥من خوب درک ...

عزیزم

میبینی زندگی بدون عشق چقدر سخته

عشق که هیچی.نفرت.دعوا.بحث

خیلی سخته

ممنونم عزیزم 😘

خدا به دل توام ارامش بده

عزیزم میبینی زندگی بدون عشق چقدر سخته عشق که هیچی.نفرت.دعوا.بحث خیلی سخته ممنونم عزیزم 😘 خدا ب ...

میدونم گلم😔😔درکت میکنم مخصوصا وقتی اطرافیانت رو میبینی چقد خوشبخت هستن😔😔😔حس حسادت نیس نه فقط وقتی آدم دور وبرش خوشبخت میبینه بیشترهم احساس بدبختی میکته😔😔😔😔خدا نصیب گرگ بیابون نکنه همچین مردایی رو😔انشاله عزیزم شوهرت سرعقل میاد و قدرتو میدونهغصه نخور گلم.. شده یه مشاور برید... بی نتیجه نمیمونی🌺🌺🌺ممنون گلم... انشاله به خواسته دلت به بهترین شکل ممکن برسی♥️♥️♥️🌺🌺🌺🌺🌺🙏

هرکی امضای منو دید دعا کنه به عشقم برسم 😢😢😢😢🙏حاجتروا بشید انشاله🥺🙏
2706