2733
2734
بعله حالا من منم بیاد ببینم مث دخمل تو خوشگل میشه؟ زایمانت سخت بود؟ 😩

حتما خوشگله 😍😍😍😍

زایمانم خیلی سخت نبود

تا قبل زایمانم سخت بود

1روز و نصف درد زایمان کشیدم

ولی خود زایمانم یعنی از وقتی دردای اصلی شروع شد تا به دنیا اومدن دخترم 45 دقیقه طول کشید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما خوشگله 😍😍😍😍 زایمانم خیلی سخت نبود تا قبل زایمانم سخت بود 1روز و نصف درد زایمان کشیدم ول ...

من از الان استرس شو دارم. خدا کنه حداقل تا اونموقع کرونا ریشه کن شه

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
2731
من از الان استرس شو دارم. خدا کنه حداقل تا اونموقع کرونا ریشه کن شه

ببین من تا وقتی دردم گرفت به زایمان فکر نکردم

جون فکر کردن بهش استرس میاره و استرسم برات خوب نیست

انشالله تا اون موقع تموم شده

زایمانت کیه؟ 

ببین من تا وقتی دردم گرفت به زایمان فکر نکردم جون فکر کردن بهش استرس میاره و استرسم برات خوب نیست ...

مرداد ماه😒وسط تابستون 

تاپیک نی نی یار حذف تاپیک       خدایا منو لاغر کن. وزن شروع 85تاریخ 1400/12/01 هدف 75
2738

نوش جان گلم

فقط تقسیم بندیت منو کشته🤦😆

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
من با نون های اماده میزارم خشک میشه .خودمم درست میکنم خمیرو .شبیه کیک کلفت و شیرین میشه😐😐

نون اماده اصن خوب نیس.خمیرجادویی سرچ کن با اون درست کن.بعدم لایه نازک پهن کن و کفش چنگال بزن 

چ خوشمززززززه

🧐

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
نون اماده اصن خوب نیس.خمیرجادویی سرچ کن با اون درست کن.بعدم لایه نازک پهن کن و کفش چنگال بزن 

اتفاقا با همون درست کردم..خیلی ضخیم شد .تا چه حد باید نازک پهنش کنم؟

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!
2706