2737
2734
عنوان

ببینید خواهر شوهرم چی فرستاده برام +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3436 بازدید | 85 پست
بیا جلو😂 حالا دقیقا عمه هامم با مامانم همین طورن و بلعکس ماهم براشون خوبیم  خدایش منم یه با ...

اتفاقا معمولا دخترهای روستا انننقدر رابطه ی خوب و خواهرانه ای با عروس یا خواهر شوهر دارن. این مورد رو زیاد دیدم 

دخترای روستایی اکثرشون عالی هستن 

ازون بدجنسی شهری‌ها توشون کمتره 

اسرائیل باید از صفحه ی روزگار محو شود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نوش جونت عزیزم؛ما هم عاشق زنداداشمونیم؛اونم خیلی دختر خوبیه و دوسمون داره اونقد که فامیلاشون میگن بچ ...

مرسی عزیزم🤩اره ماهم بیرون بودم خواهر شوهرم دستمو گرفت کمکم کنه تو اتوبوس بشینیم خانم بش میگفت دخترت باردار گفت زن  داداشم باورش نمیشد😂

قد ۱۶۰  وزن اولیه ۶۴  وزن فعلی ۶۰  وزن هدف ۵۰ تاپیک سیتارا جونیم😘
2738
گز درست كردن واقعااااا سخته خيليً ازش تشكر كن واقعا براش ارزش داشتي كه اينكارو كرده  منم برم گ ...

نوش جون‌گلم

قد ۱۶۰  وزن اولیه ۶۴  وزن فعلی ۶۰  وزن هدف ۵۰ تاپیک سیتارا جونیم😘
من همیشه میگم نه فقط من جاری هامم میگن همه جا میگیم واقعاخدا بشون سلامتی بده هرچی مادر شوهرم اذیت می ...

نوش جان.چطوری درست میکنه؟😋

میشه برای شفا طفل معصومی که مادرش جز خدا،امیدی نداره؛یه حمد شفا بخونین و این کوچولو رو دعا کنین.شاید با نفس های گرمتون خدا به این کوچولو رحم کرد

کاش نزدیک خانواده خودم و  خواهر شوهر و مادر شوهر و جاریم بودم😕

(من ملکه آبی پوش ملکه علم عشق و ثروت هستم)...فقط برای زیبایی خودت موهایت را شانه نزن ، گاهی مویت را شانه کن فقط برای خود مو ؛ او می خواهد مرتب باشد اما زبان سخن ندارد ، تو بر خال خالش دست بکش دندانت را مسواک کن فقط برای خود دندان ، او می خواهد تمیز باشد اما نمی تواند بگوید ، تو به او برس . به داد مخلوقاتی برس و کمکشان کن که توان تشکر از تو را ندارند . به مورچه ها غذا بده ، برگ درختان را نوازش کن ، خاک طاقچه را پاک کن ، اگر به مخلوقی کمک کنی و او در ازای کمک تو جای دیگر برایت جبران کند ، با جهان بی حساب می شوی ، اما اگر بی زبانها را آراسته کنی ، جهان به تو بدهکار می شود و بدهی خود را مانند تصویرت در آینه به تو پس می دهد . اگر یک مشت گندم به جهان بدهی ، جهان هم با همان حرکت دست تو مانند تصویر در آینه ، یک مشت گندم به تو می دهد ، با این تفاوت که مشت جهان بزرگتر است .
من همیشه میگم نه فقط من جاری هامم میگن همه جا میگیم واقعاخدا بشون سلامتی بده هرچی مادر شوهرم اذیت می ...

درست برعکس من مادرشوهر ماهههههه ماااااااه وای دختراش انقد پرفیس و افادن که دلم میخواد یه دل سیر بزنمشون😡😡😡😡آااااییی نفس کش

حالا خواهرشوهرای من بهم میگن نیا خونه مادرمون

مث خواهرشوهر من 

تا حالا بخاطر شوهرم میرفتم ولی دیگه نمیریم مث الان ک دوماهه نرفتم والا خیلیم راحتم و خوشحال

یه صلوات مهمونم میکنید برا خونه دارشدنم😍😍

ما گزای عیدمون بسته بندی آماده بود عین گزای شما زیرش یه لایه از اون بیسکویینا داشت و بسته بندیشم عین شما یه تیکه پلاستیک بود ولی پسته ای ... مطمئنی خودش درست کردا؟🤔🤔

خسته از نرسیدن ها 
2706