2737
2734
عنوان

یادآوری گذشته

151 بازدید | 11 پست

سلام. من قبلا یه اتفاق بد توی زندگیم افتاد که حدودا چهار سال این اتفاق زمان برد، الان با اینکه یکسال از اتمام اون اتفاق میگذره، از ذهنم پاک نمیشه، از کار و زندگی افتادم. هر کاری میکنم نمیتونم فراموش کنم. چکار کنم؟😔😔😔

بستگی داره اون اتفاق چی باشه و اینکه خودت چقدر تو فراموش کردنش تلاش میکنی، اگه هی بخوای مرور کنی و گوشه ذهنت داشته باشی معلومه که حالاحالاها فراموش نمیشه

من توی ۱ سال تونستم یه ناراحتی بزرگ رو فراموش کنم

محیا خانوم هستم🤪😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یک سال زمان زیادی نیست .. صبر کن .. زمان استاد فراموشیه

آره ولی برای آینده هدف دارم، نمیتونم منتظر بشینم کی فراموش میشه. میدونم زمان درستش میکنه اونم چهار، پنچ سالی که هر روزش واسم یه کابوس بود و هست، حالا حالاها فراموش نمیشه

2731
چقدر اون اتفاق بزرگ بود وچند سال طول کشید؟

من با یکی بودم که بدون هیچ بحث و دعوایی گفت تمومش کنیم، تو اون جایگاه اولی رو واسم نداری، دقیقا یه هفته قبلش بیرون بودیم و تولدش نزدیک بود تو تدارک سورپرایز بودم که اینو گفت

خیلی ازش توضیح خواستم، گریه کردم، افسرده شدم ولی انگار نه انگار...

۲ ماه بعدش هم خبر عقدش رو شنیدم، یعنی وقتی که من تو زندگیش بودم عاشق شده و رفته خاستگاری و ادامه ماجرا...

دقیقا یک سال و نیم پیش بود! الان کامل کامل فراموشش کردم

محیا خانوم هستم🤪😎
خب هروقت یادت اومد ی نفس عمیق بکش بگو خدارا شکر ک تموم شد

میگم، ولی همش تو فکر انتقامم، گرچه همه چیز به نفع من تمام شد، ولی طی این چهارسال خیلی بهم توهین شد و اینکه از نظر مالی، زمانی و روحی خیلی ضربه خوردم. احساس میکردم باید همون بلایی که به سرم آوردن رو به سرشون می آوردم. که تلافی چهارسال هدر رفته م بشه

2738