2726
عنوان

احتمال بارداری ، کسی هست جواب بده؟

198 بازدید | 13 پست

سلام خسته نباشید من 7م ماه اخرین دورم بود بعد روز 21م رابطه داشتم از کاندوم استفاده شد و پیشاب انزال دوم داخل واژن ریخت تقریبا ۷ روز تاخیر دارم احتمال بارداری هست؟

کسی تجربه داشته و باردار شده باشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من در حال حاظر نباید باردار بشم راهی هست بتونم خودم سقطش کنم؟؟؟

شنیدم بعضی گیاها باعث سقط میشه ولی نمیدونم راسته یا نه ی راه مطمئن لازم دارم واقعا نباید باردار بشم تواناییشو ندارم

2728
من در حال حاظر نباید باردار بشم راهی هست بتونم خودم سقطش کنم؟؟؟ شنیدم بعضی گیاها باعث سقط میشه ولی ...

اول یه تست از داروخانه بخرین که مطمن بشی بارداری یا نه بعدا به عکر راه کارهای دیگه باشین

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
اول یه تست از داروخانه بخرین که مطمن بشی بارداری یا نه بعدا به عکر راه کارهای دیگه باشین

الان تست بزنم نشون میده؟وقت مناسبیه؟

اخه من قرصم مصرف میکنم احتمال میدم به خاطر قرص باشه 

الان تست بزنم نشون میده؟وقت مناسبیه؟ اخه من قرصم مصرف میکنم احتمال میدم به خاطر قرص باشه 

اره نشون میده یکی بخر خودتو راحت کن.قیمتی هم نداره فکر کنم پنج شیش هزار باشه

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
اره نشون میده یکی بخر خودتو راحت کن.قیمتی هم نداره فکر کنم پنج شیش هزار باشه

بعد از این باز اتفاق افتاد و من با استفاده از قرص لونژیل چند روز بعدش خوردم 

ممکنه به خاطر قرص باشه؟

بعد از این باز اتفاق افتاد و من با استفاده از قرص لونژیل چند روز بعدش خوردم  ممکنه به خاطر قرص ...

چی شد تست کردی دوست عزیز؟

چی شد تست کردی دوست عزیز؟

نه هنوز منتظر هستم

احتمال میدهم به خاطر قرص باشه که موعد عقب افتاده

اطلاع زیادی از ان ندارم و جاهای زیادی نوشته اند اگر از موعد اصلی یک هفته نباید بگذرد سردرگم شده ام