2733
2734
عنوان

کیا دانشجو هستن بیاین!!!

407 بازدید | 43 پست

بچها کلاساتون مجازی شده؟؟؟ شرکت میکنین یا این ترم رو حذف میکنین؟ به نظرتون حذف کنیم بهتره یا مجازی بخونیم آخه معلوم‌نیست وضع چحوری بشه امتحانات و ادامه ترم چی بشه ترم جدید هم که از پاییز شروع میشه

و با این وضع  معلوم نیست این ترم تا کی ادامه پیدا کنه!!!

موندم حذف کنم یا مجازی بخونم

دانشجوها چه میکنید؟

بحث نمیکنم هرچی تو بگی همون درسته  افسردگی محصول زیاد فکر کردنه اگه میخای شاد باشی بهتره دیوونه وار زندگی کنی  اگه درباره هرچیز فکر میکنید بنده ذهنتونید تا از این بردگی بیرون نیاید خوشبخت نمیشید  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مجازی ک والا برای ما استادا چارتا کانال زدن تو تلگرام ب خودشون زحمت نمیدن درس بدن حتی از گوگل کپی میکنن میزارن تو کانال اینجور ک نشد درس دادن و درس یادگرفتن .... حذف ترم خیلی بده ادم شیش ماه عقب میوفته 

خیانت فقط جنسی نیست .  خیانت ذاتا طیفی است از هر رفتاری ، به ترتیبی که در آن  لحظه کاری کنی که اگر همسر یا عشقت شاهدت بود نمیکردی.🌹  .

درسای معارف که مجازی رفتم تموم شد،اختصاصی هم از سامانه نوید میرم جزوه هارو برمیدارم،نه من حذف نمیکنم چون تا سال۱۴۰۰هم احتمالا دانشگاه نریم و همش مجازی باشه،البته من پاییز بع بعد کارآموزیم،اینام که از خداشونه کارآموز ببرن،من باید تموم کنم

2738

مجازی سخته سر ی ساعت مقرر میرین سایت ویک ساعت نیم انلاین میمونین تایک درستون تموم شه واسه امتحانم بهتون وقت میدن اونم کم که نتونین تقلب کنین ....ولی انگارمیگن ازبیستم باز میشه و تاشهریور باید بریم دانشگاه😑

فروخواندم به گوشش قصه عشق:                              ‌ترامیخواهم ای جانانه من 😍                          ‌ترامیخواهم ای اغوش جان بخش❤️               ‌‌   ‌تراای             🥰عاشق دیوانه من🥰                     ‌من باقانون جذب تونستم به عشقم برسم 😍😍😍😍😍الان تمام دنیام نامزدمه😍😍😍                        ‌

اصلا نمیتونم ب حذف فکر کنم  

نلایک!تویی ک امضامو میخونی واسم دعا کن یه شغل ثابت اداری پیدا کنم🥺😍 قطعا اثرات دعا کردن برای دیگران ب خودتم برمیگرده💙🤍کارزار خروج اتباع بیگانه https://www.karzar.net/visa
2706