2726
خانمه خودش سی و هفت سالش بود,شوهرش چهل و پنج,نزدیک بیشت سالم از عروسیش میگذشت و دوتاپسر داشت,شوهرش ا ...

چه خوب تعریف کردی

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بچها خانومه گفت بخاطر آینده بچه هام باهاش میمونم طلاق نمیگیرم

خوب گفته ..این همه ما و اموالو با خونو دل جمع کرده بعد دودستی بیاد تقدیم یه بی سروپا بیراهه بشه ..اتفاقا منم پیشنهاد دادم که اکه تحملشو داره پا پس نکشه

2728
شوهر عوضیش ابرو ریزی کرده 

شوهره که اره ...هم کارش خیانت و به فکر ابروی خودشو خانوادش نبوده دیگه...اگه تجاوز بوده که بدتر....دوستمون گفت تجاوز ولی پسرش گفته از قبل دونسته پدرش خطا می کنه 

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
اخه خودمم دوست دارم یا یه داستانیو نخونم,یا کامل بخونم.

منم خوندمش دیشب.ولی مشکلم اینه نمیتونم داستانیو تعریف کنم😐

ولی شما خیلی خوب تعریف کردی واسه همبن خوشم اومد😍

ای بی خبر از حال بیمارم...رفتیُ خود را به که بسپارم؟باور نکردی حرف قلبم را... آرام‌جانم دوستت دارم....دوستت دارم💔 دردت ،به قلبُ روح و جانم زد...عشقت فقط زخم زبانم زد...جاااانم تو بودی ،زندگی بو برد...آخر تو را برد و به جااانم‌زد...تو رفتیُ شد روزگارم سیاااه،منم آنکه ماند ،منتظر چشم به راه،چه ماند از دلم؟ غیر ازاین اشک و آه
شوهره که اره ...هم کارش خیانت و به فکر ابروی خودشو خانوادش نبوده دیگه...اگه تجاوز بوده که بدتر....دو ...

بابا چه تجاوزی ؟؟اگه تجاوز بود دختره هرزه زنگ نمیزد ..اکه تجاوز بود اون لحظه چه جوری صدای رابطشونو ضبط کرده؟به نظرم مرده یه جا خواسته باهاش کات کنه اونم از سورزشش زنگ زده بود زندگی اسی بخت برگشته رو خراب کنه...خدا لعنت کنه دخترای هرزه و مردای بوالهوسو

بابا چه تجاوزی ؟؟اگه تجاوز بود دختره هرزه زنگ نمیزد ..اکه تجاوز بود اون لحظه چه جوری صدای رابطشونو ض ...

اره ,صددرصد معلونه که تجاوز نبوده,ولی خب دختره دفعه اول که زنگ زده  گفته تجاوز کرده 

دفعه های بعدم گفته من اصلا از شوهرت خوشم نمیومد خودش خیلی اصرار داشته,شاید منظورش ازتجاوز همین بوده.خخخخخ