2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

همسرش خیانت کرده بود دیگه

دختره هم ی ویس فرستاده بوده ک از زمان رابطشون بوده و صدای همسر ایشون و...

دیگه اخرشم همسرش اعتراف کرده بود ک اره اینکارو کردم

فک کنم حالا خونه مادرشون بودن تا تصمیم بگیرن چیکا کنن

ولی انگار میخواست املاک و.. ب نامش بزنه و ببخشه بخاطر بچه هاش

از ی طرفم احتمال میدادن ک نکنه اون زنه حامله باشه و نگران این موضوعم بودن

مسخِ افیونیِ افسانه یِ اصحابِ کدامینْ غاری؟!___[باورکن من کاربر قدیمیم ،اوشون ب دلایل نامعلومی کاربری قبلیمو پوکونده😐]
یکی تعریف کنه من نخوندم

بعد ۲۰سال زندگی شوهرش خیانت کرده بود.زنه فیلم رابطشونو فرستاده بود برا صنوبر..پسر صنوبر تلگرام پدرشو ریخته بود رو لپ تاپ و اینم کل چتاشونو خونده بود.حالا نرسیدم ببینم اخرش طلاق میگیره یا نه..فقط تا اونجا خوندم ک قرار بود امروز شوهرش هرچی داره بزنه ب اسمش

خانمه خودش سی و هفت سالش بود,شوهرش چهل و پنج,نزدیک بیشت سالم از عروسیش میگذشت و دوتاپسر داشت,شوهرش از سه ماه پیش با یه دختر کم سن وسال رابطه داشته,خانمه هم شک کرده بود,ولی چند روز پیش دختره بهش زنگ میزنه که شوهرت با من رابطه داشته وتجاوزکرده,خانومه هم گوشی شوهرشو میگیره وبا پسرش که دبیرستانی بوده میره بیرون یه دوری بزنه,بعد پسرش میگه مامان من میدونستم بابا باکسی رابطه داره,خلاصه پسرش تمام پیامای دختره و باباشو تو لپ تاپش میخونده چون باباشو هک کرده بوده,بعدبه مامانش نشون میده,خانومه هم میره خونه باباش ودختره براش صدای رابطه شونو که ازقبل با گوشیش ضبط کرده بوده رو برای خانومه میفرسته ومیگه  جلوگیری هم نداشتیم,برو دعا کن حامله نشم از شوهرت

خلاصه اینارو به شوهرش میگه شوهرشم اول انکار میکنه,بعد میگه بخاطر کینه ای که از بابات و داداشت داشتم این کارارو کردم.

شوهره هم مث اینکه از اول اس و پاس بوده,باکمک پدر زنش مال و منالی بهم زده بوده وتواین بیست سال هیچی هم به نام زنش نزده بوده.

خانومه هم دیشب دو دل بود که چیکار کنه بخاطر همین تاپیک زده بودو از بقیه نظر میخاست.

2706