2737
2734
عنوان

بندناف درو گردن جنین

115 بازدید | 12 پست

سلام من 28 هفتم امروز صب سونو بود همه چیز خوب بود فقط دو دور بند ناف شل دور گردنشه خیلی نگرانم کسی شرایط مشابه داشته؟؟ 

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگیم اکنون اورا حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقت شریک شده ام👣 ندیده دوستش دارم😍و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم  

عزیزم س سوال بپرسم؟ قبل ۲۸ هفتگی

اخرین سونو ت کی بود

و اینکه قرص تقویتی چی میخوری؟

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم س سوال بپرسم؟ قبل ۲۸ هفتگی اخرین سونو ت کی بود و اینکه قرص تقویتی چی میخوری؟

18 هفته پرگنازون و کلسیم آهن دی سه

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگیم اکنون اورا حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقت شریک شده ام👣 ندیده دوستش دارم😍و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم  
2728
نگران نباش عزیزم  دکتر نگفت خطرناکه یا ن؟

دکترم شنبه میاد ولی سونولوژیست خیلی شایعه 😞

دکترم شنبه میاد ولی سونولوژیست خیلی شایعه 😞

بد خوابیده بودی که دور گردنش پیچیده؟ 

💖ناز دخترم 💖  تو وارث زیبایی خدایی 👼 قلب و روحم گرم میشود از داشتن هدیه خدا در خانه ام 👑❣   💛 تو نور چشم منی - خانه ام از تو روشن 💛                 خدایا هزاران بار شکرت که یه دختر بهم هدیه دادی 💎
2738
18 هفته پرگنازون و کلسیم آهن دی سه

ممنونم منم آخرین سونوم ۱۸ هفته بود و از اون موقع دیگه دکتر نرفتم

خیلی میترسم مطب دکترم خیلی شلوغه 

شما سونو رفتی شلوغ بود؟

با ماسک و دستکش بودین؟

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
بد خوابیده بودی که دور گردنش پیچیده؟ 

نمیدونم والا میگن ربطی نداره 

پیچیدن بند ناف دور گردن طبیعیه، نگران نباش. فقط اگه بند ناف گره داشته باشه خطرناکه. جنس بند ناف هم ط ...

خداکنه اینطوری باشه که شما میگی❤️