2737
2734
عنوان

سقط جنین

213 بازدید | 9 پست

نی نی مو تو ۲۲ هفته دیروز از دست دادم کلی درد زایمان کشیدم اما نتونستم بچمو بغل بگیرم خیلی از لحاظ روحی داغونم احساس پوچی دارم ترو خدا کمکم کنید 

خدایا یه معجزه بهم نشون بده 😭😭😭😭😭😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

دقیقا حس الانت رو درک میکنم میدونم الان هیچ حرفی ارومت نمیکنه فقط میتونم بگم خیلی با خدا حرف بزن و ازش بخواه بهت صبر بده من خودم موقع سقطم فقط یاد حضرت رباب میافتادم خجالت میکشیدم بخدا گله کنم بگم چرا من چرا بچه های من فقط راه میرفتم و درد میکشیدمو میکفتم خدایا خودت بهم صبر بده

2738

خدا بهت صبر بده و یه نی نی ناز عوضش بهت بده انشالا 

چرا سقط شد اخه

خدایا بابت عیدی ای که بهم دادی هزاران بار شکرررررررررت میشه لطف کنید صلوات بفرستید هماتومم جذب شه و نی نی نازمو سالم بغل بگیرم؟اخه خیلی منتظر بودم😌  بچم تو ده هفته سقط شد😔دلم نیومد تیکرشو بردارم😔😔الهی بمیرم برای دست و پای کوچولوش .لطفا دعا کنید دوباره باردار شم و ایندفعه سالم بمونه😔

اصلا نمیدونم چی شد همه چیز خوب بود دردم گرفت رفتم بیمارستان صارم تهران گفتن ک بچه داره میاد دهانه رحمم کوتاه بود و تو سنوی شکمی یباذ ۳۲ زده بود یبار ۳۷ اما دکترم نگفت ک پیگیری کنم توی یه شب کل ارزوهام به باد رفت و نی نی مو از دست دادم بمیرم براش تا لحظه اخر لگداشو حس کردم 😭😭😭😭😭😭

خدایا یه معجزه بهم نشون بده 😭😭😭😭😭😭