2737
2734
عنوان

فکر میکنید کرنا تا کی ادامه داره؟ واقعا کارها خوابیده و پول کم

| مشاهده متن کامل بحث + 1616 بازدید | 58 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگفتن کرونا هفته دیگه میره ، من ایران نیستم اینجا نمیدونین مردم و دولت چقدر ترسیدن واسه رکود اقتصاد ...

عزیزم اینجا ااینقد رکود اقتصادی و فشار بیکاری زیاده که مردم زیاد به چشمشون نمیاد😂😂

میگفتن کرونا هفته دیگه میره ، من ایران نیستم اینجا نمیدونین مردم و دولت چقدر ترسیدن واسه رکود اقتصاد ...

وااای عزیزممم کی گفت از کجا شنیدین هفته بد میره؟

کاربری سوممه🧡🧡🧡🧡🧡🧡🧡دعا کنید به عشقم برسم
2731
بچه ها خود بیماری هیچی به اندازه ی کافی ترسناک هست ولی خودتون رو آماده کنین که تا حداقل 10 سال آین ...

امضات وپستت مغایرت داره 

چقدرناامید کننده بودحرفهات

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
عزیزم اینجا ااینقد رکود اقتصادی و فشار بیکاری زیاده که مردم زیاد به چشمشون نمیاد😂😂

به خدا من از ترس بی پولی دارم دیوانه میشم . همه کارا خوابیده ، قسطا همه عقب میافته ، من با یه بچه کوچیک ، دولت تا ۴ ماه بهمون پول میده ولی بعدش چی!!!!

2738
به خدا من از ترس بی پولی دارم دیوانه میشم . همه کارا خوابیده ، قسطا همه عقب میافته ، من با یه بچه کو ...

اونجایی نگران نباش دولت یه تدبیری داره ولی اینجا چی باید هوا بخوریم زنده بمونیم😭😭

ینی میگم خود بیماری که ترسناک هست اون به کنار مشکلات دیگه ای هم داره برامون بار میاره حتی اگه از ب ...

بیماری نباشه 

ضربه اقتصادی مهم نیس 

مگه تا حالا در رفاه کامل بودیم 🙄😒

هیچی بنظرم این قرنطینه رو وردارن بزارن مردم زندگی عادیشونو کنن در هر صورت هممون میگیریم

اینجوری خیلیا گوشه خیابون جون میدیم

باتمام وجود به وجود پرازعشق ومهربونیت افتخارمیکنم دخترکوچولوی من❤
2706