2733
2734

اينو همينجا توي همين سايت ديدم 

كه شيوه محاسبش هم انگار مثل خروف ابجد ازدواج هست كه اونم الان ميفرستم 

فقط كسي اطلاعي داره چطوري درسته و اگر خروف ابجد اسم خودت و بچه بشه ١١نبايد اون اسم رو بذازي؟

الان شيوه محاسبه اش رو ميذارم 

فقط توي انتخاب اسم انگار بايد اسم مادر و بچه جمع و تقسيم ١٢بشه و حاصل بدون در نظرگرفتن اعشار ضربدر ١٢

و اين دو عدد بدست امده از هم كم بشه يعني حاصل تقسيم و حاصل ضرب ١٢

از هم كم بشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم شما آنزیمت بالا بود چکار کردی؟منم آنزیم کبدم بالاست هفته۳۶بارداری ام

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
عزیزم شما آنزیمت بالا بود چکار کردی؟منم آنزیم کبدم بالاست هفته۳۶بارداری ام

سلام عزیز

من بعد از یکهفته بدون مصرف قرص اومد پایین 

دوبار آزمایش دادم 

دکتر گفت دیگه نمیخواد 

سلام عزیز من بعد از یکهفته بدون مصرف قرص اومد پایین  دوبار آزمایش دادم  دکتر گفت دیگه ن ...

به منم فعلا آمپول دادن

دعا کن برام 

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
به منم فعلا آمپول دادن دعا کن برام 

عزیرم 

اصلا نگران نباش توکل بخدا انشاالله کمتر از یکماه دیگه نی نی میاد بغلتون سالم و صالح از همه نظر 

انشاالله به حق این شبهای عزیز قدر ،خدا نگهدار خودتون و نی نی توی دلتون باشه .منم ازتون میخوام شما که فرشته کوچولو توی دلتون هست من رو دعا کنید .

2738
عزیرم  اصلا نگران نباش توکل بخدا انشاالله کمتر از یکماه دیگه نی نی میاد بغلتون سالم و صالح از ...

چشم عزیزم حتما انشالا که به هر چی میخوایی برسی و هر گره ای تو زندکیته باز بشه به حق این روز عزیز