2737
2734
عنوان

کسی از اروپا هست اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 26 پست
قیمتش داری؟ 

تماس بگیر از  دفاتر پرواز و مسافرتی بپرس خواهر قیمت روز و دقیق بهت میگن

در پی هر قضاوت شما یک نفر می جوشد یک نفر میسوزد یک نفر می میرد قبل از آنکه زبانت آلوده به کشتن کسی شود حرف های خامت را بگذار خوب بپزد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

Janm bale

نمیدونم رنج قیمتش چند .؟

از آلمان به ایتالیا دو شب بگیریم نمیدونی شبی چند ؟

حدود میخوام ؟

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
تماس بگیر از  دفاتر پرواز و مسافرتی بپرس خواهر قیمت روز و دقیق بهت میگن

از ایران نمیخوام که 

از یه کشور اروپایی میخوام بدم به یه کشور دیگه 

به یورو میخوام بدونم

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
2731
من که همیشه طی الارض میکنم عزیز به اینجور اسباب بازی ها احتیاج ندارم .

اجنه ای مگه😱

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
از ایران نمیخوام که  از یه کشور اروپایی میخوام بدم به یه کشور دیگه  به یورو میخوام بدونم

می‌دونم ایران اصلا ندارن😂😂😂

مثلاً از یونان به کانادا و...اینجوریه

باید تماس بگیری بهت دقیق میگن کشور مبدا رو کجا انتخاب کنی بهتره و .... قیمت دقیق به یورو و اینکه صرفا رفت میتونید انتخاب کنید یا نه 

شما خودتون برای رزرو بلیت باید ویزا کارت یا مستر کارت تهییه کنید  که خیلیی مواقع دفاتر مسافرتی براتون انجام میدن 

در پی هر قضاوت شما یک نفر می جوشد یک نفر میسوزد یک نفر می میرد قبل از آنکه زبانت آلوده به کشتن کسی شود حرف های خامت را بگذار خوب بپزد
می‌دونم ایران اصلا ندارن😂😂😂 مثلاً از یونان به کانادا و...اینجوریه  باید تماس بگیری بهت دقی ...

منظورم از ایران ،آژانس های مسافرتی بود گلم ، ایران گور داره که کفن داشته باشه 

2738
می‌دونم ایران اصلا ندارن😂😂😂 مثلاً از یونان به کانادا و...اینجوریه  باید تماس بگیری بهت دقی ...

آلمان زندگی میکنم ، از اونجا میخوام برم، 

نمیدونم رنج قیمتش چند .؟ از آلمان به ایتالیا دو شب بگیریم نمیدونی شبی چند ؟ حدود میخوام ؟

Gardeshgari raftm ba hotel 

1790+4/99000yuro

من جنگجویه خوبیَم... ولی تو هدف باارزشی واسه جنگیدن نیستی
اجنه که فقط طی الارض نمیکنند عزیز بنده های خیلی خوب خدا هم به اذن خدا می کنند. نمونه های زیادی داریم ...

الان شما از بنده های خوب خدایی؟🙄🤔😒

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘