2726
عنوان

کیارفتن استانبول لطفابیایین

203 بازدید | 18 پست

کسانیکه رفتن استانبول بنابه تجربیاتشون چه چیزهای اونجاارزونترازایران عیرازپوشاک چیزای لوکس وزیورالات وعینکهای مارک خوب چطورقیمتاشون؟؟؟؟

کی به شما گفته ارزونیه ...با لیر 2500 اصلا ارزونی نیست 

اصلا ..اون واسه قبل بود 

من یادمه سال 87 با 5 تومن لباسای دوسالمو خریدم😂😂😂الان با 5 تومن فقط میشه یه کتونی خوب خرید و یه تاپ از زارا

استانبول کلا گرونیه من چیزی ندیدم که از ایران ارزونتر باشه

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کی به شما گفته ارزونیه ...با لیر 2500 اصلا ارزونی نیست  اصلا ..اون واسه قبل بود  من یادم ...

چراعزیزم بازم هنوزیه چیزایی الانشم ارزونترازایرانه مثل یه سری ادکلن های خودترکیه اونجابالیر۲۵۰۰اگه ۶۰تومن بخری اینجابالای ۱۲۰یالباس زیرهای مارکش

2728

استانبول انقد جاهای گشتنی داره که حیفه نری و وقتتو با خرید پر کنی ، چند سال بعد هم ادکلن یادت میرم و هم لباسا کهنه میشه چیزی که تو خاطر میمونه فقط گشت و گذاره

🌼خدایا🌸 نی نی مو به خودت سپردم❤لطفا برای سلامتی نی نی یه صلوات بفرستین 🌼😘
چراعزیزم بازم هنوزیه چیزایی الانشم ارزونترازایرانه مثل یه سری ادکلن های خودترکیه اونجابالیر۲۵۰۰اگه ۶ ...

من اخرین بار کریسمس پارسال رفتم ...واقعا ارزونی وجود نداره ..حتی تو ایندریم ها هم سر به فلک کشیده ..یه سری چیزا ممکنه ارزونتر از ایران باشه اما نه زیااد و در اونصورتم گرونه ..برند ایکیا خیلی برند متوسط و ارزونیه اینبار حتی اونهم گرون بود 😂😂لباس زیر برند که اصلااااا ..مثلا ویکتوریا سیکرت الان 1 و نیم میلیون میشه فقط بالاتنش

یعنی ازوقتی دلارگرون شده از۹۶به بعدکسی استانبول نرفته؟؟؟

الان باید استانبول میبودم ولی کووووووووو مرزا بستسسس

درکل باپول اونجا بخری یعنی اگه لیر داری عالیه اگه ازاینجاپول میفرستی یامیبری ضرررررررررره

3.4 سال پیش ک لیر 700 800 تومن بود اون موقعا خیلییییییییی خوب بود

من اخرین بار کریسمس پارسال رفتم ...واقعا ارزونی وجود نداره ..حتی تو ایندریم ها هم سر به فلک کشیده .. ...

عزیزم مثلابرندNBBتواوج بالارفتن دلارمن توکرج پرسیدم ۱۴۸درحالیکه ۸ماه بعدش که همچنلن دلاربالابودخواهرم ازوان ۱۱۰خریده بودبااین حساب فک کنم هرچقدم گرون باشه ولی بازم میارزه چون یه سری چیزای ترک بخوای ازایران خودت بخری خیلیییی گرونه 

2706