2726

سلام ۳۷روز تاخیر دارم وسابقه کیست روز سی تاخیربیبی منفی بود ودوروز قبل موعد برای دوروز لک بینی قهوه ای داشتم وروز ۱۵تاخیرم برای سه روز لک بینی رنگ روشن داشتم وپیش یه ماما خونگی رفتم وگفت صددرصد بارداری ولی باورم نشد چون تو بارداری قبلیم حالت تهوع زیادی داشتم ولی الان فقط وقتی گرسنه ام یا غذا میخورم نوک سینه هامم وقتی دست میزنم درد داره کمی وکمی هم بزرگ شدن به نظرتون باردارم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

احتمالش هست عزیزم اگه بودی برای حاجت من دعا میکنی من به دعای زن باردار اعتقاد دارم 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ان شاءالله هرچی خیره برات پیش بیاد عزیزم

ماه را گم نکنی...!                                                            جهت تعجیل درفرج طاووس اهل بهشت حجت بن الحسن العسکری علیه السلام روحی فداک(صلوات)                                (اللهم عجل لولیك الفرج بحق زینب کبري س)                           (ظهور نزدیک است ان شاءالله )                                                    

عزیزم بارداری چون من وقتی باردار بودم نمیدونستم من زیاد اهل صبحونه نبودم ولی خیلی خیلی گشنمه ام میشد طوری که ضعف میکردم و این علام و داشتم و خبر نداشتم باردارم بعدم گلم هنوز برای حالت تهوع وقت داری من ذوق میکردم ویار ندارم اما به موقعش جد و ابادم و اورد جلو چشمم 😅

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰
حتما خانومی

❤❤❤❤❤❤ممنونم مهربونم 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
خدا از دهنت بشنوه گلم انشالله هرچی صلاحه 

انشالله با خبر های خوش بیایی 😍😍

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰

انشالله که باردار باشی عزیزم

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم
2706