2733
2739

تابیست وپنجم اسفندکروناگرفته بودیم ولی توعمرمون چنین بیماری نگرفته بودیم بیست روزفقط ویفرخوردیم همه گفتندآنفولانزاست ولی یک ماه کشید چشایی برگشت الان کشف کردند دانشمندان دنیا کروناست

حلال کن،زبانم واکسنه پیشگیری میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداروشکر پس شما رد کردید  

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
2731

اره مام همینجوری بودیم ..

تو همین سایت یکی درمیون تاپیکا در مورد از بین رفتن حس چشایی و بویایی ملت بود ...

همم میگفتیم چیزی نیس سرماخوردگی سادس😐😂😂

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
2738

شوهر منم اینجور بود اما دیشب می‌گفت یکم احساس میکنم بو رو دیگه .  اینقدر این مدت من دمنوش آویشن و اسطوخودوس و عسل  بهش دادم 😁 البته نمی دونستم علائم کرونا هست. چون خودم میخورم برای سردی بدن به اونم دادم 

الهی مرا آن ده که آن به .... کنکوری پر انرژی   ...الهی به امید تو .اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

بچه ها من هیچ علامتی ندارم فقط تو سینم یه حالتی دارم مثل وقتی که سرماخوردگی داری و سرخ کردنی میخوری سینه چرب و سنگین میشه.یعنی ممکن است آیا؟🤔

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2706