2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

فقط خمیر جادویی⁦👌🏻⁩⁦👌🏻⁩⁦👌🏻⁩عاالییی میشه

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°

۲ تا ۲.۵ لیوان آرد

نوک قاشق نمک

۶قاشق غذاخوری روغن

همرو میریزی روی هم، بهش یه قاشق خمیر مایه ای که با نصف لیوان آب گرم و ۱ ق غ شکر حل کردی و ده دقیقه مونده و کف کرده، اضافه میکنی و .... حالا ورز نده کی بده

۱۰۰بار هم میکوبیش زمین

روز ۲۱ اسفند ۹۸ دو خط خوشگل موازی که به هم نمیرسند نوید رسیدن روزای قشنگ رو دادن❤😍 خدا شکرت لطفا این دو خط رو نصیب هرکی که نی نی میخواد بکن زودِ زودِ زود
بعضی دستورا هستن توشون تخم مرع و شیره نمیدونم خوب میشه یا نه

خمیر جادویی هم داره اره خیلی خوب میشه تردش میکنه من بجای شیر آب ولرم میزنم همیشه عالی میشه

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°
بعضی دستورا هستن توشون تخم مرع و شیره نمیدونم خوب میشه یا نه

خمیر پیتزاهای اصل تخم مرغ نداره

این رسپی از یه کتاب ایتالیاییه که ده سال پیش تو یه وبلاگ بود از اون موقع با این درست میکنم

کتاب رزا منتظمی هم داره که اونم خوبه خیلی

زندگی شاید ان جشنی نباشد که انتظارش را داشتی            اما حالا که به ان دعوت شدی تا می توانی زیبا برقص Ես փնտրում եմ հին հայ ընկերներ
2738

عزیزم بااین دستوری ک بهت میدم درست کن عالی میشه... نصف لیوان شیر ولرم بایه قاشق پودرمایه خمیر ویه قاشق چ شکر هم بزن.درشو بزار.ده دقیقه بمونه..تویه ظرف دیگه یه تخم مرغ ودوقاشق روغن و یه قاشق سرخالی شکر هم بزن..وقتی مایع خمیرت اماده بود یعنی پف کرده بود بریزتومخلوط تخم مرغت وسریع دوقاشق ارد بریز وهم بزن باقاشق چوبی.بعدکم کمک ارد اضافه کن تاجایی ک خمیرنچسبه...بعدش خمیرو ورز بده..وبزار یکی دوساعت استراحت کنه..تواردت یه نوک چ خوری نمکم بریز.

اینو خودت امتحان کردی ؟

اره من همیشه با این دستور خمیرامو درس میکنم خیلی خوب و ترد میشه...

2706