2726
عنوان

مامانا کمک

58 بازدید | 9 پست

توروخدا هر کی میدونه بهم بگه چیکار کنم دوماهم کامل شده از معده دردو یبوست و حرکت روده هام دارم میمیرم همش دهنم تلخه.حالم بده جوری که همش مثل دیوونه ها آروم و قرار ندارم .لاکسی ژل روزی یه قاشق میخورم اما اصلا فایده نداره که😫

آب زیاد بخود

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بله باردارم

پس آب هویج رو زیاد نخورید بعضی از دکترا میگن مشکلی ندارد ولی بعضیا میگن بخاطر داشتن ویتامین aنباید تو بارداری زیاد مصرف کرد.ولی آب ولرم ناشتا خیلی مفیده.با دکترتون مشورت کردین ؟اون چی گفته؟