2733
2739
عنوان

فقد خوشگلا و‌باکلاسا و جیگرا بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1053 بازدید | 130 پست

اکیپ رفته بودیم بیرون همسرمم با دوست دخترش اومده بود😁با اینکه قبلا همو زیاد دیده بودیم ولی اون روز باهم حرف زدیم از شخصیت هم خوشمون اومد چند روز بعد پیشنهاد ازدواج داد

خوشگل و جیگر و با کلاس سایت اومد 😌😁

اعتماد به کهکشانت پانکراسمو نابود کرد

دوتا چشم خماریت خارومی که😍.                            دو ابروی کمونیت زارومی که🥴                                مو تنها سادم نشته کنج خونَه....                                تو عشقت نازنین دیوونمی که.                                   تو عشقت نازنینو ویرونمی کههههه😍🥰💏💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اکیپ رفته بودیم بیرون همسرمم با دوست دخترش اومده بود😁با اینکه قبلا همو زیاد دیده بودیم ولی اون روز ...

دوست دخترش چیشد😶😑

نور به قبر بروسلی بباره مرحوم یچی میدونست چینیارو مثل سگ میزد😑😂اینایی که تو اینستا پرنسس بابا هستن اگه باباشون پسورد گوشیشونو بفهمه میشن مرحومه مغفوره بابا😬ختم بابابزرگم کسی نوار قران پیدا نمیکرد من یه نوار قران از مدرسمون داستم دادم بهشون وسط گریه زاری ملت یهویی گفت: درس شانزدهم😐😐از جنتی عاجزانه تقاضا دارم به نوه و نتیجه های ما و نسل های بعدی بگه که چه مصیبت ها برما گذشت تو این سالها که زنده بودیم😓  خوب شد من زمان های قدیم نبودم وگرنه با این حجم از بدشانسی تیر آرش کمانگیر صاف میومد میخورد به چشم من   پسره دور بازوش از انگشت کوچیکه من لاغرتره بعد استوری گذاشته: " درقلمرویی که حکومت میکنم ملکه تا ابد تویی" سلطان یکم جمع تر بشین ما هم جا بشیم😑  علائم کرونا دقیقا مثل زمانیه که خانومتون داره گوشیتونو چک میکنه:کوتاهی و تنگی نفس،احساس ضعف،سردرد،عرق سرد،تب، دل درد های آنی و سرفه شدید خشک هنگامی که سوال ازتون میپرسه و مجبور به حرف زدن میشید🤣
2728
اکیپ رفته بودیم بیرون همسرمم با دوست دخترش اومده بود😁با اینکه قبلا همو زیاد دیده بودیم ولی اون روز ...

بادوست دخترش اومده بود؟توهم بعله دادی؟😐🤐☹️

دوتا چشم خماریت خارومی که😍.                            دو ابروی کمونیت زارومی که🥴                                مو تنها سادم نشته کنج خونَه....                                تو عشقت نازنین دیوونمی که.                                   تو عشقت نازنینو ویرونمی کههههه😍🥰💏💕
خخخخ عکسمو ببینی حق و میدی ب من 😌😜

اعتماد به نفس تورو اگه کاکتوس داشت ماهی چهاردفعه موز میداد😂😂

دوست دخترش چیشد😶😑

دقیقا سوال منم همینه

2738
تو بی تالک کاملا یهویی.اولین بار هم توی پارک قرار گذاشتیم.خداروشکر😊

خوشبخت باشی عزیزم چندوقته ازدواج کردی

اعتماد به نفس تورو اگه کاکتوس داشت ماهی چهاردفعه موز میداد😂😂

😂😂😂😂😂😂😂 کوووفت بگیری دختر

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
2706