2737
2734
عنوان

من رفتم تست کرونا دادم

1992 بازدید | 155 پست

من چند روز بود سرفه های خشک داشتم اصلا وحشتناک سرفه میکردم سردرد و بدن درد هم داشتم دیگه کار و یکسره کردم رفتم دکتر البته درمانگاه خصوصی که سی تی اسکن داره رفتم نه بیمارستان دکتر تا دید گفت برو سی تی که خداروشکر گفت کرونا نیست ولی تا دلتون بخواد کرونا مثبت اونجا بودن آقایی. برادرش رو آورده بود گفت این نهمین نفر از خانوادمونه که گرفته گفت شب عید همه خونه  پدرم بودیم گفتم خوب مگه نگفتن خونه بخونید گفت آخه همه سالم بودیم گفت به ترتیب دونه دونمون داریم میگیریم گفت خودم هنوز نگرفتم هیچ کس هم نیست مراقبت کنه از اینها دو سه نفر موندیم برای آنهایی که بستری نشدن غذا درست میکنیم یه خانواده دیگه هم دقیقا همینجوری شده بودن رفته بودن عید دیدنی همه مبتلا بودن  

خداروشکر که سالمید 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اهاااان 

میخواستن بتمرگن تو خونه یکسال

برگشت به خودشون

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️
2728

خودش هم گرفته هنوز خبر نداره 

اینا گاون نمیفهمن واقعا😐

شما اونجا رعایت کردی یه وقت نگیری؟ لباساتو باید میشستی بعدش

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738
چقدر طرزبیانتون بده متاسفم

😂😂😂

باشه🤚🏻🤚🏻

منم برا شما متاسفم که فضول همه هستی گل

به جای مقاومت در برابر تغییراتی که خدا برایت رقم زده است، تسلیم شو. بگذار زندگی با تو جریان یابد، نه بی تو. نگران این نباش که زندگی‌ات زیر و رو شود. از کجا معلوم زیر زندگی‌ات بهتر از رویش نباشد. شمس تبریزی♥️
😂😂😂 باشه🤚🏻🤚🏻 منم برا شما متاسفم که فضول همه هستی گل

آفرین کلا مثل اینکه اینجوری بزرگ شدین☺️حرفی ندارم واقعاچون به امثال شماهرچی هم بگیم بایه حرف بدترجواب میدین!!!

💜خدابامن است💜خوشحال میشم مهمون پیجم باشی😍    sheri.life_style 

مافعلا که همه تو خونه ایم ولی فایدش وقتی همسرامون سرکارن چیه تا وقتی واکسنش نیاد اوضاع همینه تا اونموقع تبدیل شدیم به یه مشت ادم افسرده بچه من از وقتی دنیا اونده قزنطینه است حتی تحمل نور پشت پنجره رو نداره چشماشو باز نمی کنه 🤦🏻‍♀️ 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
😂😂😂 باشه🤚🏻🤚🏻 منم برا شما متاسفم که فضول همه هستی گل

دقیقا این خانم درست گفت منم حالم بد شد از طرز حرف زدنتون 

هرکی امضامو میخونه یه صلوات واسه شادی روح مامانم بفرسته

2706