2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

احتیاجی به دکتر نیست. ولی اگر دوست داشتی زود به حرف بیوفته باید از زیر یکسال واسش کتاب داستان میخوندی  الانم دیر نشده واسش کتاب بخون.  و زیاد باهاش صحبت کن. من همیشه تنها بودم و غریب تنها همدمم دخترم بود هرکار میکردم واسش توضیح میدادم. مثلا میگفتم الان دارم ظرف میشورم کیک میپزم فلان چیز رو میشورم و ..  خیلی زود به حرف اومد و الان تو سه سالگی اون شبها موقع خواب واسه من کتاب میخونه ( از حفظ)

احتیاجی به دکتر نیست. ولی اگر دوست داشتی زود به حرف بیوفته باید از زیر یکسال واسش کتاب داستان میخوند ...

باهاش که حرف میزنم اصلا توجه نمیکنه میره پی بازیگوشی خودش..جدیدا ایفون برمیداره میزاره گوشش میگه ب  فک کنم منطورش بله ست..یدونه ام بهش میگم مثلا بابارو بترسون صداشو میندازه تو حلقش میگه ههههههه...فقط همینا

باهاش که حرف میزنم اصلا توجه نمیکنه میره پی بازیگوشی خودش..جدیدا ایفون برمیداره میزاره گوشش میگه ب & ...

عزیزم 😂😂😉چه نمکه .😍

شما صحبت کن اون گوشهاش میشنوه و ضبط میکنه. اصلا دیر نیست پسرها گاهی دیرتر زبون باز میکنن. پسر ابجی من الان 4.5 ساله اس تازه جمله بندی میکنه. همه کلمات هم اشتباه.

همسرمم تا 5 سالگی صحبت نمیکرده در حدی که مادرشوهرم فکر میکرده لاله 😂😂بجاش الان بلبل زبون بشدت باهوش .

2738

درمورد حرف زدن اصلا نگران نباش نوه خواهرشوهرم با اینکه دختره و دوسالشه هنوز نمیتونه حرف بزنه چون دخترا زودتر حرف میان ولی این حرف نمیزنه

بچه دوستمم نزدیک ۴ سالشه تازه کم کم داره حرف میاد

در مورد راه رفتنم حتما تنبله مثل پسر من ک ۱۶ ماهگی راه افتاد

به خودت سخت نگیر هرچیزی سر موقعش اتفاق میوفته

بچه ها باهم فرق دارن