2726
عنوان

دخترم چن وقته غذا نمیخوره😕

124 بازدید | 13 پست

۱۷ ماهشه خیلی غذا خوب میخورد همه چی دوست داشت از اول عیده خیلی بد غذا شده هیچی دهن نمیزنه هر چی درس میکنم بعدش میریزم میره ، عاشق میوه بود که الان اونم نمیخوره الان همش عصبیه، پای چشماش داره کبود میشه، چیکار کنم خیلی نگرانشم😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

میوه ها رو آبشو بگیر بریز تو شیشه شیر اگه هنوز جمعش نکردی بده میخوره اگه نوشابه دوست داره یه قاشق نوشابه بریز گول میخوره همشو میخوره. مولتی ویتامین مینرال خارجی بده ده روز راسیپ بده چیزایی که بچه ها دوست دارن براش درست بکن فعلا وسواس به خرج نده شاید اصرار کردی بخوره لج کرده براش سیبزمینی سرخکرده و کوفته برنجی و کوفته قلقلی درست کن اجازه بده به غذاش سس بزنه سخت نگیر فعلا

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی
آخه سری های قبل هم که دندون در میاورد اینجوری نبود

باشه عزیزم دندونای جلو راحت تر در میاد دندونای نیش و کرسی خیلی اذیت میشه بچه.پسر من دندونای اولش رو هیچ علائمی نداشت خیلی راحت درآورد اما به خاطر دندونای نیشش بیمارستان بستری شد.انشاالله که نینی شما به راحتی دندوناش در بیاد اما نگران نباش به خاطر همینه احتمالا

گرچه باغ من از درخت تهی ست،در سرم فکر کاشتن دارم.شعر را، عشق را، مکاشفه را همه را از نداشتن دارم...
میوه ها رو آبشو بگیر بریز تو شیشه شیر اگه هنوز جمعش نکردی بده میخوره اگه نوشابه دوست داره یه قاشق نو ...

در رابطه با شربت راسیپ خوندم یکم مضرات داره خالا نمیدونم بدم یا نه

در رابطه با شربت راسیپ خوندم یکم مضرات داره خالا نمیدونم بدم یا نه

بله خب ضرر داره نباید ادامه بدی فقط واسه اینکه بچه سو تغذیه نشه چند روز بده اونم نه اون همه که تو دستورش هست من یه روز در میون یه قاشق چایخوری (کوچکترین قاشقی که وجود داره) فقط یبار در روز بهش میدم دو سه روز میخوره از اون حالت سو تغذیه میاد بیرون بعدش دیگه خودش میخوره. یعنی یدونه راسیپ گرفتم تو یک سال تقریبا پر مونده 

بهترین معلم تو آخرین اشتباهيه که مرتکب شدی