2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درکل فک کنم استارتر چیزی که جامعه بزرگ کرده رو دیدین که یه متخصصه که ماهی۱۰۰میلیون درمیاره درحالی که پشتش بیست سال درس خوندنشو شب بیداری ها دردسرای کنکور طرح تو جاهای دورافتاده کشیک محیط الوده رو نمیبینن

به نظرم خیلی شغلای بی دردسرتر دیگه ای هم هست

2728
الان شروع کن به خوندن دیر نیست که ولی من کلا پزشکی دوست ندارم هم زمانبره هم سخته هم وقت زیادی باید ...

هر چیزی ب نظرم زمان خودش رو داره

ایشون اگه خ خوب بخونن کنکور ۱۴۰۰ باید شرکت کنن

۹ سال دیگه هم پزشک عمومی میشن 

یعنی سال ۱۴۰۹ ۱۴۱۰ میشه

ک ایشون ۴۰ سالشونم میشه

ب نظرم تو تجارت و خرید و فروش پول بیشتری هست

ای بابا منم میگم کاش حسابداری میخوندم. عاشق اعدادم و ریاضی خوب بودم

بر عکس حسابداری فقط اعداد و ارقام نیست بیشتر باید ماهیت حسابو بفهمی بدهکار بستانکار 

درکل فک کنم استارتر چیزی که جامعه بزرگ کرده رو دیدین که یه متخصصه که ماهی۱۰۰میلیون درمیاره درحالی که ...

قیقا من تجربیم خودم داشتم راجع به پزشکی و دندون و غیره با پدرم حرف میزدم بعد گفتن مثلا اون زمانی که میزارن از ۱۵ _۱۶ سالگی تا ۲۶ سالگی حدودا شبانه روز درس میخونن و اونهمه ساعت اختصاص میدن ب درس رو تمرکز کنن رو کار دیگه خیلی بیشتر از اون پزشک حتی میتونه موفق بشه تو کار خودش 

2706