2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوبه انگیزه گرفتم 

منم ترجیح میدم‌پشت کنکور باشم تا یرم یه رشته ای بخونم که کلیم‌بخوام درس بخونم بالاخره تو دانشگاه که ادمو باد نمیزنن هر رشته ای برم باید بخونم 

پس رشته های پزشکی_دندون _دارو برم‌بهتره 

درسته فامیلا بچه هاشون همه رفتن رشته های متفرقه فقط من موندم ولی بش می ارزه البته باید درست حسابی بخونم

دوتا رشته بیخود هیچی ازشون نفهميدم حسابداری و عمران این همه عمر و وقتمو گذاشتم هیچ 

خب الان بخون اگه بالای ۳۰ نیستی

بیایید با دفاع از حق خود و قدر خود را دانستن حق از دست رفته ی خود را بر گردونیم....                                                                                                                 مردم تمام تبعیض های جنسی خودشونو با یه کلمه ثابت میکنن سنت و دین در صورتی که تو هیچ سنت و یا دینی درمورد اینکه حقوق مرد از زن بیشتره صحبت نشده            (چیماندا انگوزی ادیشی)
2738

تاوقتی اینجوری فکر کنی خب همینه... آدم توی هررر رشته ای ک مهارت کافی داشته باشه میتونه موفق باشه فقط باید تلاش کنه 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
دوتا رشته بیخود هیچی ازشون نفهميدم حسابداری و عمران این همه عمر و وقتمو گذاشتم هیچ 

منم ارشد مدیریت مالی خوندم هیچ، دکتری قبول شدم مرحله اول مجاز. ولی دیگه ادامه ندادم هیچ وقت

سلام 

خوب میتونین دوباره کنکور شرکت کنین مطمئنا قبول خواهید شد

ما بی غمان مست دل از دست داده ایم...
خوبه انگیزه گرفتم  منم ترجیح میدم‌پشت کنکور باشم تا یرم یه رشته ای بخونم که کلیم‌بخوام درس بخو ...

آدم باید ی رشته ای بره که دوست روز دیگه نتیجه زحمتشو ببینه ن حسابداری و عمران 

2706