2733
2734
عنوان

معما سه تار خورشت بگو که توش جون باشه

| مشاهده متن کامل بحث + 33225 بازدید | 114 پست
 اینه . همه فحشاشو پاک کرد وقتی شمارو تگ کردم فقط همین یه دونه از پیاماش مونده که در جواب یه کا ...

نه این که اسکرین هست کاربریش رو برام بیارین از رو اسکرین از کجا متوجه شدین قطع نشده؟

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

رفتم رو پیامی که ازش مونده  زدم کاربریش هست هنوز . صفحه ۳ پیامش هست

خوب شد گفتین یک نفر دیگه رو اشتباهی بسته بودم با همین اسم البته اونم کاربری خودش بوده

همیشه برام اسمشون رو کپی کنین وقتی کسی خلاف قوانین پستی میذاره چون اسمهای مشابه خیلی زیاده

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
خوب شد گفتین یک نفر دیگه رو اشتباهی بسته بودم با همین اسم البته اونم کاربری خودش بوده همیشه برام اس ...

سلام عقاب   یه وقت اشتباهی مارو نبندین    

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
2728
خوب شد گفتین یک نفر دیگه رو اشتباهی بسته بودم با همین اسم البته اونم کاربری خودش بوده همیشه برام اس ...

البته یع دونه نارنجکم    

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
البته یع دونه نارنجکم      

نه عزیزم شما رو میشناسم  

نه عزیزم شما رو میشناسم    

فدای تو    عزیزم تو خانوم خودمی😐🤣یادتونه خخخ

فدای تو      

این که ملوچک داده اسکرین همین کاربر همون تاریخ دو تا کاربری ساخته هر دو هم اسم فقط یکیش از اینا سه تا داره ،

2738
   این که ملوچک داده اسکرین همین کاربر همون تاریخ دو تا کاربری ساخته هر دو هم اسم فقط یک ...

😐😐😐😐😐😐😐اونوقت واسه ما یه دونه کاربری🥺🥺🥺🥺