2726
عنوان

بچها من از دست شوهرم و دخترم دیگه دیوااانه شدم😣

| مشاهده متن کامل بحث + 4542 بازدید | 145 پست
من خودم وقتی اینجوری میکنه ازحرص میمیرم 

عزیزم واقعا میگی؟ یعنی بچشو جدی جدی میزنه وقتی تو پوشک کارشو میکنه؟ 

کاش خدا بچه نده به اینجور ادما قلب ادم آتیش میگیره بچها واقعا بی دفاعن😞

خدایا شکرت برای سلامتی و آرامش همیشگی من و همسرم و دخترم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب شما یه مدت به جای کار روی خانواده تمرکز کنید این بیش تر نتیجه میده شوهرتون رو بعد فروکش کردن بی ...

۷ ساله وضعم اینه خواهر بخدا دیگه تحملشو ندارم الان نیست رااااحتم کاش میشد همیشه همینجا بمونم نرم خونمون

2728
عزیزم واقعا میگی؟ یعنی بچشو جدی جدی میزنه وقتی تو پوشک کارشو میکنه؟  کاش خدا بچه نده به اینجور ...

آره بخداچندبارشاهدبودم سرهیچی بچرومیزنه یاسرش داد میزنه بچشم مثل شوهرش اینقدآرومه حتی وقتی میزنتشم یذره گریه میکنه ساکت میشه خیلی مظلومه

فقط خدا
من خودم وقتی اینجوری میکنه ازحرص میمیرم 

اینجور زنا گیر شوهر وحشی میفتادن آدم میشدن،ولی شانس دارن دیگه.

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.
۷ ساله وضعم اینه خواهر بخدا دیگه تحملشو ندارم الان نیست رااااحتم کاش میشد همیشه همینجا بمونم نرم خون ...

شما با مشاور خوب به نظرم مشورت کنید

شوهرتون رو ببرید

منم برادرم نه خواهر😊

خواهران و برادران من .قبل از هر حرفی بی زحمت یک صلوات برای سلامتی امام زمان بفرستید.خوشحال میشم که بتونم در یک سایت عمومی و اجتماعی با سایر کاربران تعاملی سازنده و راهگشا داشته باشم.دوست عزیز و محترم اگر حضور من در این سایت با طرز فکر شما متفاوته و شما دوست نداری من در این سایت باشم بدان که این سایت قانون و چهارچوب داره و این قانون به من چنین اجازه ای را داده.پس بنابراین بی زحمت به پیام های من پاسخی نده.در صورت توهین و یا هرگونه بی احترامی به مدیر سایت گزارش خواهم داد.
دخترم یکسال و چن روزشه و بشدددت بی تربیت شده این مدتی ک من تو خونه بودم من شاعلم اینم روزا میره مهد ...

وااا دختر یه ساله بی ادببب میشه؟؟؟

خانوم انتظاراتتو پایین بیار بچه ی ساله چی میدونه

میدونم امشبم از خواب میپرم 😥 از گریه تا سحر خوابم نمیبره😭 این زنده موندنه؟ هه 😏 بازنده موندنه!!! بی دوست زندگی مرگ از تو بهتره ..‌‌‌. اون رو برو داره پرواز میکنه 😇 میبینمش هنوز از پشت پنجره🎇 هی دست تکون میدم🙆‍♀️ هی داد میزنم😣 اون سنگدل ولی هم کوره 🙈هم کره🙉 حتی اگه من از این عشق بگذرم🏃‍♀️ قلب شکستم 💔 از حقش نمیگذره☹ هه... دوران گیجی و سرگیجگیت گذشت محکم بشین دلم این دوره آخره😇
آره بخداچندبارشاهدبودم سرهیچی بچرومیزنه یاسرش داد میزنه بچشم مثل شوهرش اینقدآرومه حتی وقتی میزنتشم ی ...

خدا لعنت کنه اینجور مادرایی رو😞

خدایا شکرت برای سلامتی و آرامش همیشگی من و همسرم و دخترم...
دخترم یکسال و چن روزشه و بشدددت بی تربیت شده این مدتی ک من تو خونه بودم من شاعلم اینم روزا میره مهد ...

چی بگیم زندگی خودته جمع جورش کن عزیزم 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

عزیزم حق داری 

تنها راه اینه که شوهرتو مجبور کنی تو کارهای خونه و بچه  هم کاری کنه

دو روز خودتو بنداز بزن به مریضی بجز دستشویی برا هیچ کاری بلند نشو کلا دراز بکش حتی اگر غذا نبود براشون.بزار کم کم مجبور شه انجام بده

2706