2726
عنوان

غسل ۴۰ روزگی نوزاد

2898 بازدید | 14 پست

خانوما برای غسل ۴۰ روزگی نوزاد چه کارا باید کرد  و اینکه من چندتا عکس از نی نی های ترکیه ای دیدم  ک قیچی و مداد یا خودکار و کلید و تسبیح و اینا میزارن    شما با این رسم آشنایی دارین؟؟

اینم عکساش

کاربری تازه نیستم  قبلی بخاطر بحث سیاسی ترکید😐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
خواستم دلیلشو بدونم ک چرا کلید و اینا میزارم     نترس الگو برداری نمیکنم..😒

خانم چته دنبال اینی بپری ب ادم..من فک کذدم شوهرت ترکیه ایع میخای برااونارو اجرا کنی

بی اعصاب شدن مردم

شاید اونارو نماد علم و معنویت و ... غیره میذارن 

سنبل هست یجوری 

روز چهلم معمولا میگن ناخن نوزادو میگیرن و حمام میکننش

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
اصلا همچین مراسمی ریشه در دین نداره اگه دوست دارید فقط عکس بگیرید و .. که حرفش جداست

رسم و رسوم   با دین فرق میکنه    و اینکه من فقط خواستم دلیلشو بدونم ک چرا مداد میزارن   یا کلید   یا برنج و قند و اینا   یا قیچی   خواستم ببینم علت خاصی داره؟چون رسم و رسومات مال قدیمی ها هستش و حتما یه چیزی میدونن ک انجام میدن..

شاید اونارو نماد علم و معنویت و ... غیره میذارن  سنبل هست یجوری  روز چهلم معمولا میگن نا ...

منکه پسرم انقد رشد ناخونش خوب بود من ۵روزگی گرفتم🤩

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉

منم خیلی زود گرفتم چون داشت میشکست میخراشیدش🤗

اگه واسه رفع عطش آب بخوری کلی لذت میبری و حالت خوب میشه.اگه مسابقه آب خوردن باشه دو لیوان که بخوری دلت درد میگیره و هیچ لذتی هم نمیبری.زندگی هم همینه... زندگی‌تون رو به مسابقه و مقایسه تبدیل نکنید. میشه از لحظات، از همین حالا لذت برد...
اوهوم  شاید  

اره مثلا پول نماد برکت قران و تسبیح نماد عبادت 

نمک و برنج رزق وروزی

کلید نماد کارگشایی

اینجوری تا اخر دیگه

الهی  البته ماها کلا ناخن بچه رو میگیریم خانوادگی هم مال هممون وقتی ک بدنیا اومدیم بلند بود   صورتامونو زخمی میکردیم😂

عه مرسی از راهنماییت❤

❤️❤️

2706