2737
2734
عنوان

تا حالا شذه دلتون شدید از مادرتون بشکنه افتضاحا

| مشاهده متن کامل بحث + 1456 بازدید | 109 پست
اخ اره منم انقد بهم سخت پول دادن الان وقتی میخوام یه چیزی بگیرم عذاب وجدان میگیرم هر چی هم میگم گوش ...

اصصصصصصصلا زیر بار نرو

تو رو خدا مثل من خودتو بدبخت نکنی

چقدر خوبه که الان اینترنت هست گوشی دارین نی نی سایت هست که درد دلای ما رو بخونین زندگیتونو خراب نکنین

بخدا من یادم نمیاد مامانم بهم گفته باشه عزیزم، قربونت برم یا کلا کلامی محبت آمیز

جالبه انقدر این موضوع برام عادی بوده نمیفهمیدم مادر آدم میتونه مهربون تر باشه

بخاطر همین زمان ما تا اینترنت دسترسمون بود فقت با یه پسر چت میکردیم که  یک نفر بهمون حرفای محبت آمیز بزنخ

بخدا شوهر کردم که یه نفر بغلم کنه نوازشم کنه😔😔😔

شوهرم خوبه خدا رو شکر ولی ایده آلم نیست.

اصلا مادرم فرشته اس قربونش برم بخاطر من طلاهاشو فروخت واز پس اندازش گذاشت روشون واسم خونه نقلی خرید ...

خوش بحالت

ولی جای تو یکی واقعا توی این تاپیک خالی بود

کلی منتظرت بودیم دیر کردی😒😒😒

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اصصصصصصصلا زیر بار نرو تو رو خدا مثل من خودتو بدبخت نکنی چقدر خوبه که الان اینترنت هست گوشی دارین ...

انقد که بهمون محبت نکردن 😖اگه ازدواج کنم بچم رو خودم میفرستم میگم برو جوونی ‌کن مثل من نشو

هر کی یه تقدیری داره خدایا خودت تقدیرم رو بخیر بگردون🙏
2731
مادر منم خیلی به من سخت میگیره ۲۱ سالمه خداشاهده تا الان یه رژلب نداشتم،درحالی که همه دخترای فامیلم ...

مامان منم خیلی بهم سخت گرفت بخاطر همون الان اصلا هیچ حسی نصبت به ارایش و اصلاح و اینا ندارم اصلا شلخته شدم خخخ

اگه مسبب جنگ ایران و عراق شما باشی من مسبب جنگ جهانی اولم😂😂😂

کلا خواهر هر چی مشکله تو دنیا مسبب منم شوهرش ولش کرده به خاطر من بوده بچش مریصه به خاطر من بوده.... 

کلا همیشه به من میگه من تو رو به خاطر رضای خدا نگه داشتم.. تو جن.. 

آخ که چقدر دلم پره 

اصلا خدا صدای بنده هاشو میشنوه؟ من چرا منو نجات نمیده

مامان منم خیلی بهم سخت گرفت بخاطر همون الان اصلا هیچ حسی نصبت به ارایش و اصلاح و اینا ندارم اصلا شلخ ...

انقد افسرده و خسته و شلخته شدم که مامانم صداش درومده که تو چرا مثل بقیه دخترا نشدی و نیستی منم تو دلم گفتم بخاطر تو که همه شوق و ذوق مو سرکوب کردی

2738

چقدر دلم گرفت این تاپیک رو خوندم، والدین منم هیچوقت پدر مادر نرمالی نبودن، زمان مجردی به هر سختی بود تحمل کردم اما الان بعد ازدواج و بچه دار شدن رابطمو باهاشون حداقل کردم. خیلی سخته بخوای تفاوت گذاشتن بین بچه ها رو تحمل کنی ولی از اون سخت تر اینکه تفاوت گذاشتن بین نوه ها رو ببینی واقعا برام مشکل بود دیدن ناراحتی پسرم

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامانِ مانی ❤️ و فندق‌ کوچولو♥️

وامامان منم خیلی سخت گیربود ولی الان میعهمم حق داشته نمیذاشت بیرون برم یاهرلباسی بپوشم اونموقع میگفتم بدترین مادردنیاولی الاندمیعهمم بخاطر خودم بوده مادرای ماتقصیری ندارن خودشون تواین فرهنگ بودن بخاطر همین نمیتونن قربون صدقه برن البته مادرمن هیچ وقت فوشم نداده

خیلی سخت نگیرین من الان که ازدواج کردم فهمیدم نباید بالج بازی میرفتم دوست پسر داشته باشم حق بامامانم بوده چون الان عذاب وجدان دارم حق داشته ابروبرندارم چون 10 سال پیش تو شهرمااین موضوع جانیوفتاده بوده

همه چی به شانسه بخدا. من حتی از مادرم شانس نیاوردم

منم .همیشه میگن خدا از مادر به آدم مهربون تر هست مادرم که هیچ وقت حتی بچه بودم دوستم نداشت توقعی از خدا یا خلق خدا ندارم .تنها خواهرام وپدرم همیشه دلسوز بودن .برادرام که هیچ 

2706