2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه 36 ساله دارم تروتمیز خوب نگهش داشتم قدش بلند نیست در عوض چشم عسلیه! نگهداریش سخت نیست همش خوابه فقط هر یه ساعت یه بار باید جابجاش کنی کپک نزنه تو خواب! هرازگاهی هم آشپزی میکنه! غرغرو نیست در واقع بیدار نیست که غر بزنه در مواقع بیداری هم لشه جلو تلوزیون اخبار میبینه

هزینه پیک با خودم! خرج و مخارج ماهیانه واریز میگردد

ما کمتریم...حوصله شرح قصه نیست!!!
2731

چه قدر شوهر دست دوم همشون نونو😂😂

من پسر نیستم موقع نوشتن نام کاربری این اومد به ذهنم شعبون مخ نام کاربریمه پس اگاه باشید عزیزان نه پسرم نه مثل شعبون اهل دعوا************************************************************ شما رهبر ارکستر سمفونیک افكار و احساسات خويشيد. نبايد گامهاي خود را با صداي طبل و شيپور ديگران هماهنگ كنيد. گوش به نواي درون خود بسپاريد. نواهايي كه از درونتان بر ميخيزد را هدايت كنيد
یه 36 ساله دارم تروتمیز خوب نگهش داشتم قدش بلند نیست در عوض چشم عسلیه! نگهداریش سخت نیست همش خوابه ف ...

وای خدا چقد خندیدم دختر😅😅😅 خدا نکشتت

⛔❌🚫درخواست دوستی🚫❌⛔

شوهر منم بردارید ببرید ۲۹ ساله قدبلند خوشتیپ مو بور ابرو کمون فقط یه سری اخلاق گند داره 🤣🤣🤣

وقتی تو خونس آیینه دقه همش احساس میکنم یه چیزی تو گلو گیر کرده امروز زد در قوریو شکست عین خیالشم نبود این سومین در قوری که میشکنه دوروز خونه نبودم بیا و ببین چه بلایی سر خونه آورده😖🤣

هر کی خواست بیاد ببره اشانتیون بهش میدم😂😂

مامان لنا خانوم🥰🌹
2738
یه 36 ساله دارم تروتمیز خوب نگهش داشتم قدش بلند نیست در عوض چشم عسلیه! نگهداریش سخت نیست همش خوابه ف ...

خدا نکشتت دختر مردم😂😂😂

بخدا شوهر منم ابنجوریه ولی من از خدامه که بیشتر بخوابه تا بیدار باشه وقتی بیداره فشارخونمو میاره بالا جدیدا یاد گرفته شاکی میشه تو چرا همش عصبانی هستی بهش میگم اخه آدم کسی مثه تورو داشته باشه مگه میشه اعصابش آروم باشه

مثلا مسوالک که میزنه مسواکشو میزاره تو کمد ولی خمیرو نه

تخمه از جایی که میاره میریزه رو زمین تا جاییکه آفا بشینه

از سرکار که میاد چون کفش پاشه پاااش بو میده کل خونه رو میگرده وووووووو.........😖😖😖😖

مامان لنا خانوم🥰🌹