2733
2734
عنوان

کیا شوهرشونو دوست ندارن

| مشاهده متن کامل بحث + 11601 بازدید | 47 پست
داریم کسی مطلقا خوب نیست ..اما اخلاق بد داریم تا بد ...بعضی اخلاقا جورین ک زندگی رو سخت میکنن ...نمی ...

چه اخلاقایی داره که اذیتت میکنه؟

وقتی یه بچه داره راه رفتن رو یاد میگیره و دائم زمین می خوره ، هیچ وقت با خودش نمیگه که شاید من برای اینکار ساخته نشدم
عزیزم کی از آینده خبر داره ، حیف زندگی خوب الانت نیست که ازش لذت نبری ؟ شوهرت فرق میکنه با اون پسرای ...

اره باخودم میگم چون خوب بهشون پا نمیدادم ولم میکردن😑شوهرم ک همه جوره دراختیارشم ولی متاسفانه بعضی وقتا این افکار پوچ منو ب فکرای الکی میبره.شایدم زیاد حسودم میگم نکنه بچه بیارم اون بیاد منو فراموش کنه مامانم میگه خوبه بچه هوو نمیخوای بیاری خودت میاری وگرنه چیکارش میکردی😂فکر کنم ی بچه بیارم این حسای بیخود از مغزم بره بیرون

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘