2737
2734
عنوان

بیبی چک مثبت

| مشاهده متن کامل بحث + 656 بازدید | 72 پست
به سلامتی گلم. ممنون عزیزم. من یهو دلدرد میگرم سینم که شدید داره سفت میشه. خالا ۳ روزه تهوع دارم ...

پس احتمال خیلی خیلی زیاد همه چی طبیعیه عزیزم😍😍من حالت تهوع ندارم سینه دردو ترشحاتمم ازبین رفتن دگ مطمئن شدم پوچه

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
پس احتمال خیلی خیلی زیاد همه چی طبیعیه عزیزم😍😍من حالت تهوع ندارم سینه دردو ترشحاتمم ازبین رفتن دگ ...

هااان.برا بعضیا ۹ هفته هیچ علاعمی ندارن.چرا نا امیدی؟

تا سونو نرفتی که معلوم نیس

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هااان.برا بعضیا ۹ هفته هیچ علاعمی ندارن.چرا نا امیدی؟ تا سونو نرفتی که معلوم نیس

سونو ک رفتم هفته پیش احتمال پوچ دادن برام چون ی هفته از تاریخ پری عقبم و ساکمم خالیه خالی بود😔گفتن۱۴روز بعد تکرارکنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💚اَلسلامُ عَلیکَ یا اَبا عَبدالله وَ عَلَی الارواحِ التی حَلَت بِفِنائک عَلیکَ مِنّی سَلامُ الله اَبَداً ما بَقیتُ و بَقی الیلُ والنّهار وَلا جَعَلَهُ اللهُ آخِرَ العَهدِ مِنّی لِزیارَتِکم السلامُ عَلَی الحُسَین وعَلیٰ عَلی بْنِ الحُسَین وَ عَلیٰ اَوْلادِ الحُسَین وعَلیٰ اَصحابِ الحُسَین💚
سونو ک رفتم هفته پیش احتمال پوچ دادن برام چون ی هفته از تاریخ پری عقبم و ساکمم خالیه خالی بود😔گفتن۱ ...

عزیزم احتمال دادن گلم.نگفتن حتمن که هست۰💋

من عروس خالم تا ۳ ماهگی میگفتن پوچه!

ولی بتا پوچ نمیداد.

ریز بود دیده نمیشد دخترش ۱ سالو نمیشه.

دعای یاسینو بخون عالیه.روزی یه بار یا با صوت گوش کن💋

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍
2731
عزیزم احتمال دادن گلم.نگفتن حتمن که هست۰💋 من عروس خالم تا ۳ ماهگی میگفتن پوچه! ولی بتا پوچ نمیداد ...

باشه عزیزدلم فقط دعام کن خداکنه ازمنم دیده شه ممنون گلم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باشه عزیزدلم فقط دعام کن خداکنه ازمنم دیده شه ممنون گلم

ایشالله از خدا اول بعد از حضرت ابوالفضل💋

خضرت ابوالفضل دست خالی نمیزارتت گلم💋💋💋

ایشالله از خدا اول بعد از حضرت ابوالفضل💋 خضرت ابوالفضل دست خالی نمیزارتت گلم💋💋💋

متوسل شدم خداکنه جوابمو بدن😭😭😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
متوسل شدم خداکنه جوابمو بدن😭😭😭

ایشالله گلم.حضرت ابوالفضل خیلی بخشندس💋💋

2738
ممنون عزیزدلم خیلی روحیه گرفتم سپاس

مال منم از روز ۱۴امو ۱۵به بعد هاله کم رنگ مینداخت حتما بارداری دیگ

سلام  میشه برا مامان شدنم انشالله یه صلوات برام بفرستین 🙏🙏🌺

مبارکه اسی

من دوهفته ازموعدم گذشته پریودنشدم بی بی چکم منفی بوده هیچ مشکلیم ندارم ب نظرتون باردارم البته بی بی چکو دیدم یه خط داره درعرض ۳دیقه انداختمش دور

چه دلنواز اومدم اما با ناز اومدم😁
اسی جون میشه بگی چقدر بعد اززدن آمپولت اقدام کردی؟و چن روز قرص خوردی برام توضیح بده کامل

باید دوبار بعد از امپول نزدیکی داشته باشی یه بار ۳۶ساعت دقیق بعد از امپول یه بارم ۱۲ساعت بعد از اون ۳۶ساعت  حالا دیگ قبلش و بعدش هیچ فایده ای نداره دکتر من بهم اینجوری گف راستم گفت  واقعا 

اسی جون میشه بگی چقدر بعد اززدن آمپولت اقدام کردی؟و چن روز قرص خوردی برام توضیح بده کامل

قرص هم اگه لتروزول باشه از روز ۳

پریدت تا ۷ام پریدت میخوری بعدش روز یازدهم یا دوازدهم سیکلت فرقی نداره میری دکتر ببینه فولیکولات اندازش چقدرن و بر اساس اندازشون میگه کی امپول بزنی

مبارکه اسی من دوهفته ازموعدم گذشته پریودنشدم بی بی چکم منفی بوده هیچ مشکلیم ندارم ب نظرتون باردارم ...

بی  بی چک تا ده دقیقه قابل اعتماده  چرا سه دقیقه شده انداختی باید وامیسادی ده دقیقه بشه بعد

2706