2737
2734
عنوان

بیبی چک مثبت

656 بازدید | 72 پست

سلام دوستان من امروز 15روز از امپول hcgمیگذره صبح بیبی گذاشتم مثبت شد البته خط دوم خیییلی کم رنگه به زور میشه دیدش. 4روز به موعد پریودیم مونده. بنظرتون باردارم؟ علائمی مثل درد زیر شکم و تکرر ادرار هم دارم کمرم هم البته خیلی کم یه ذره درد میکنه. 

خدایا بابت  همسر عزیزم و فرزندعزیزترازجانم  شکرت♥️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گلم اثر اچ سی جی بعد ۱۴ روز میره ایشالله مثبت و مبارک بعد موعدت مجدد بی بی بذار مبارکه

ممنون عزیزدلم خیلی روحیه گرفتم سپاس

2728

بارداری عزیزم منم دقیقا ۱۵ روز بعد زدم مثبت شد

امضاء قبلی:خدایا پس کی نوبت من میشه مامان بشم 😔امضاء جدید:خدایا به خاطر هدیه قشنگی که اخر سال ۹۸ بهم دادی هزار بار شکرت خودت مراقبش باش🙏🏻❤️۹۹/۴/۱ گل پسرم مرسی که اومدی تو دل مامانی و به زندگیم رنگ زیبایی بخشیدی منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم🧿😘

عزیزم مبارکه عین منییی😍😍😍😍😍

من ۱۴ روز بعدش زدم منفی بود ۱ ساعت بعدش دیدم هاله داره گفتم دروغه.

۱۵ زدم دیدم باز هاله افتاد گفتم شاید برا امپوله.

۱۷ که زدم دیدم هاله پررنگ بود.

دیگه بتا و ازمایش همش مثبت😍😍😍😍💋💋💋

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍
2738
عزیزم مبارکه عین منییی😍😍😍😍😍 من ۱۴ روز بعدش زدم منفی بود ۱ ساعت بعدش دیدم هاله داره گفتم دروغه. ...

ای جااااااااانم الهی شکر. ممنون عزیزم 

ممنون عزیزدلم خیلی روحیه گرفتم سپاس

مبارک باشه عزیزم.چند روز دیگه بزن من سه روز از پری گدشته بود  زدم مثبت شد انشاالله شماهم بارداری بسلامتی

در ۹۹.۹.۱۱زیباترین هدیه مو از خدا گرفتم یه فندوق کوچولوی دوست داشتنی که یه تیکه از وجودمه 😍😍در تاریخ ۹۹.۹.۹.بهتریترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد مطمعنم 😍سکوت کن..فرقی نمیکند از روی رضایت باشد یا دلخوری این روزها مردم از سکوت کمتر داستان میسازند
میشه بپرسم علائم تون چی بود من چهار روز مونده به موعودم س ی ن ه ا م به شدت درد میکنه ممکنه باردار با ...

اره عزیزم دردسینه میتونه از علائمش من یه چندروز خیلی داشتم ولی الان خیلی کم شده یعنی فقط وقتی به سینه هام دست میزنم درد میگیره. هرسوالی راجب دارو وعلائم داری بپرس من در خدمتم. چون خودمم 2سالو نیم بود مه تو اقدام بود. علائم دردکمر البته خیلی کم تکرر ادرار بیش از حد درد زیرشکم داشتم. 

مبارک باشه عزیزم.چند روز دیگه بزنمن سه روز از پری گدشته بود پری روز زدم مثبت شد انشاالله شماهم باردا ...

ای جوووونم مال شما هم مبارک باشه انشالله سالم باشه عزیزم خیلی ممنون انشاءالله 

2706