2733
2734

سلام.من به دلیل اینکه دو بارداری پشت سر هم داشتم با اصرار خودم و عدم موافقت همسرم ایودی گذاشتم بعد از این دیگه به تب و لرز میفتادم و بدنم شروع به کهیر زدن کرد منم نمیدونستم جریان از چه قراره گاهی میگفتم ادویه هام مشکل داره گاهی میگفتم به خاطر استرسه چون بابام فوت شدن اما نمیدونستم به خاطر ایودی باشه هرجا دکتر میرفتم نمیگفتم ایودی گذاشتم دکترا هم متوجه نمیشدن تا اینکه رفتم بهداشت خودمو نشون دادم سریع ایودیو واسم در اورد و گفت شما بیماریه ویلسون گرفتی.برو درمان کن ایودی فلزی بود و بدنم حساسبت به فلز داشت.شوهرم از اول مخالف ایودی بود اما من از بارداری دیگه میترسیدم.اگر کسی اطلاعاتی داره بم کمک کنه.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه تذکر بدم؟

بچه ها ینفر اومده تو نی نی سایت خودشو به عنوان دکتر معرفی کرده بعد توی تاپیکش سوالی بپرسی سطحی جوابتو میده بعدش میگ بیام شخصی میاد شخصی سوالای جنسی میپرسه

دکتر نیست مریض جنسیه حواستون باشه

ببخشید استارتر اینجا گفتم❤

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡
2731
ای وای منم میخوام برم ایودی بزارم ترسوندی منو😣

به خدا دیگه یه لباس استین کوتاه نمیتونم بپوشم.ابروم میره فقط به صورتم نزده .حالا ویلسون یک در هزار شنیدم میگیرن.اما عوارض ایودی زیاده من قبل از ایودی درد پریود نداشتم کم خوتی نداشتم پریود طولانی مدت نداشتم عفونت شدید .....همه اینا از عوارضشه بدتر از همه این کهیرا جلوی شوهرم خجالت میکشم.

هورمونی چیه میشه توضیح بدی

می‌خوام آی یو دی بذارم ولی اطلاعات آنچنانی ندارم

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                

روزای اول که ایودیو گذاشتم به حالت تشنج افتادم سوهرم سر کار شمال بود بابای خدابیامرزم بردم دکتر زنان پوست سونو .....و نفهمیدم از ایودیو دیگه دکتر زنان گفت خانوم ایودیت عفونت کرده سریع درش بیار بعد گفت اذیت سدی تا گذاستی انتی بیوتیک داد رفع شد اما کهیر ویلسون خیلی بده هر روز بیشتر میشه تازه کاش کهیر بود میزنه به کبد و مغزو کوچیک میکنه.شوهر منم چون از اول مخالف بود و سر همین ایودی گذاشتن چندین بار دعوای شدید داشتیم میگه هیچیت نیست دکتر نمیخواد.

2738
هورمونی چیه میشه توضیح بدی می‌خوام آی یو دی بذارم ولی اطلاعات آنچنانی ندارم

جاریم ماما هستش اون بهم گفت برو ایودیه پروژسترونی بذار .هرچند هرکیو از اقوام دیدم ایودی گذاشته اخرش در اورد .دوتا از اقوام هورمونی گذاشتن اما بشون نساخت جون همیشه لکه بینی داشتن و به قول خودشون همیشه پد میذاشتن بعد از چند ماه در اوردن. دختر عموم کم خونی مشکوک به تالاسمی گرفت در اورد.کاندوم مگه چشه بهترین روش هیچ مشکلی نداره.من پشیمونم.

وای چقد بده😯😯🤐 براهمه عوارض نشون میده؟

عوارض لکه بیتی کم خونی و عفونت و درد شدید پریود واسه همه هست.حالا هر نوع ایودی که بذارید این عوارضو داره اما اینکه گفت میرنه به کبد به چشمت و کهیر میزنه مال کساییه که حساسبت به مس دارن و بیماری ژنتیکی دارن.ویلسون بیماری ژنتیکه با گذاشتن ایودی معلوم شد دارم و خودشو نشون داد

هر روش جلوگی ی از آیودی بهتره. من 2 سال کانل داشتم بدون مشکل سرموقع میرفتم چکاپ میکردم پیش دکتر... یهو باردار شدم. ایودیمو پیش دکتر زنان گذاشته بودم از این هندیا ک بهداشت میذاره نبود آمریکایی بود. البته من الان بجه ی دومم رو اندازه تموم دنیا دوست دارم. و خوشحالم ک اومده. اما هرکسی شرایطش مثه من نمیشه شاید یکی تعداد بچه هاش براش کافی باشه و واقعا نخواد..... 

وای منم دوماه پیش گزاشتم به من نگفتن انقد عوارض داره

ویلسون ژنتیکیه با ایودی گذاشتن تشدید شد توی بدنم و پوستمو داغون کرد هنوز نرفتم دنبالش ازمایش بدم  ببینم روی کبدم اثر گذاشته یا نه ای کاش اصلا ویلسون نداشته باشم درمان نداره کشنده هم هست.دعا کنید بهداشت الکی تسخیص داده باشه اما جاریم ماما هستش گفت ویلسون داری بهش نگفتم بهداشت چی گفت خودش گفت تو ویلیون گرفتی.میرم دکتر تا تشخیص قطعی بدن.اما بهداشت دونه به دونه ازم سوال پرسید که افسرده ای لاغر شدی ؟.....همش مثبت بود پوست افتضاحم که بعد از ایودی گذاشتن اینجوری شدم و خوشه ای شکله گفت ویلسونه.جاریم خواست ناراحت نشم گفت بیماری نیست که حساسیت به فلزه.

2706