2737
2734

بچه اولم آلرژی داشت برا همین دو ماهه لب به لبنیات نزدم.چند بار فقط تخم مرغ و بادام خوردم.شیرم آبکی و زیاده.زیاد هم نمیخوره رفلاکس مخفی داره.دکتر نمیتونم بزم چکار کنم 

شیشه هم نمی گیره که شیر خشک بدم 

راه حل

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بیشترین درگیریم اینه که شروع کنم لبنیات را؟هر دو روز یه بار پی پی میکنه به مقدار زیاد... چکار کنم ش ...

فقط آروم باش 

لبنیاتم دکتر گفته نخور 

نخور...من 5 ماه نخوردم 

خوبه که پی پی میکننه ...همهچی بهش میرسه اصلا نگرانش نباش

2738

دکتر نگفته.خودم از متری آلرژی نخوردم.

15 روزه و زنش 5کیلو بود. یعنی تو 15روز اول800گرم وزن گرفته ولی الان در طول یک و ماه ونیم 500گرم وزن گرفته

مساله شیر نخوردنش هست.از صبح تا شب شاید یه سینه را کامل بخوره.از شب تا صبح هم به زور شاید یکی دیگه. سینه هام پر از شیر میشه ولی نمیخوره.بعضی وقتا شام نمی خورم دیگه میگم من که شیر دارم

دکتر نگفته.خودم از متری آلرژی نخوردم. 15 روزه و زنش 5کیلو بود. یعنی تو 15روز اول800گرم وزن گرفته ول ...

بعضی وقتا اگه سینه زیاد شیر داشته باشه بچه ها سخت میخورن چون تندتند میریزه دهنشون نمیتونن،شاید بچه شماهم به همین خاطر زیاد نمیخوره