2737
2734
شوهر ژن عشق ورزی داره

اون شوهر با اینکه عاشق خونوادشه حرف زنش و به کرسی میرسونه عجیبه نه

خانومی که دنبال آتو گرفتن از دیگرانی قابل توجه شما منظورم از کرم،کرم صورته .اندکی تفکر .مثبت اندیش باشیم خخخ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بعضیا زیاد خودشونو نمیگیرن  شاید برا اینه که شوهرشون دوستشون داره

فکر نکنم

خانومی که دنبال آتو گرفتن از دیگرانی قابل توجه شما منظورم از کرم،کرم صورته .اندکی تفکر .مثبت اندیش باشیم خخخ
بستگی به خود زن داره منطق تفاهم محبت از خود گذشتگی زن اگه همه اینها رو داشته باشه مرد براش فدا ...

نچ

2738

به شوهرم گفتم از ابن مردا میخوام گفت طلاق بگیر خخخ

من شوهرم عاشقمه اما من دوسش دارم...ازدواجمون سنتی بود..حرف منو ب کرسی میشونه...تو خونه حرف اول و اخرو من میزنم ...البته من تو خونه پدرمم حرف اول و اخرو میزنم...اما یجورای دیگه شوهرم منو اذیت کرده ک کاری نتونستم انجام بدم

اون شوهر با اینکه عاشق خونوادشه حرف زنش و به کرسی میرسونه عجیبه نه

نه کاملا طبیعیه، شخصیت ادما ثابته، کسی که اهل محبته هم خانوادش و هم همسرشو هم بچه هاشو دوست داره ، عقلش حکم میکنه در حالی که پدر و مادرشو راضی نگه میداره همسرشو در اولویت قرار بده

ادم بی محبت همسرشو آزرده میکنه به بهانه مادرش در حالی که به مادرشم محبت واقعی نداره و فقط تعصب کور داره

2706