2737
2734
عنوان

مشکل پوستی و ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 2066 بازدید | 38 پست
منم روی ران پا خط سفید دارم من همینم ک هستم کسی منو بخواد ب این چیزا کار نداره نخواستم گورباباش 😂 ...

ممنون که نظر دادین دوست عزیزم ، من تو خوابگاه هستم و دختران زیادی رو دیدم که این ترک ها رو داشتن مشکل من اینه که حتی از دوستم که ۲۰ کیلو کاهش وزن داشته هم ترکام قطورترن و همین خیلی ناراحتم میکنه چون همیشه مراقب تغذیه ام بوده فک نمیکنم کمتر کسی مثل من باشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کجاس گلم پیداش نکردم راستش بار اوله یاد ندارم زیاد

اشکال نداره عزیز

بالاصفحه سمت چپ صفحه اگردقت کنی ی پاکت نامه هست سمت راست پاکت نامه وقتی واست درخواست بیاد معلوم میشه بزن رواون بعد پذیرش کن  اگربازمتوجه نشدی بگو درخواست برگردونم خودت درخواست بدی عزیز

من تو سایت خانواده برتر هم گاهی نظرات اقایون رو که میخونم ، می بینم این مسئله ترک پوستی برای اکثرشون ...

ولکن بابا ...اینقدر زندگی بازی داره ...وقتی بیای تو تازه متوجه میشی بد میشینی بهش میخندی که چقدر حرص خوردی بابت یه موضوع الکی

بیخیال شو

هر کی تو رو بخواد ...باید همینطوری بخواد

2728

از اونجایی بیشتر شد ناراحتیم که یکی از اقایون همکلاسی که مدتی همو میشناختیم و از اخلاقای هم باخبر بودیم و حس کردیم تفاهم داریم قرار شد صحبتای اولیه رو با هم بکنیم بعد هم بریم مشاوره و ... که یه روند درستی داشته باشیم نه دوستی بی قاعده چون ادم چشم پاک و مذهبی بودن و میگفتن من اخلاق شما رو پسندیدم

بعد که در مورد استریای پاهام براشون گفتم بعد چن روز گفتن برای این مسئله و مسائل دیگه ادامه نمیدن البته خودم حس کردم که مشکلشون ترک های پای من باشه😔

از اونجایی بیشتر شد ناراحتیم که یکی از اقایون همکلاسی که مدتی همو میشناختیم و از اخلاقای هم باخبر بو ...

عزیزم میشه یه عکس از رگ های پات بفرستی.میخوام ببینم مثل مال منن یا نه

بترس از ان که جز خدا ندارد یاری
اصلا چرا باید بگی یعنی انقدر شدیده از ترکهای بعد زایمانم شدید تره

راستش اطرافیانم هستن خانمایی که بچه دارن شکم اونا رو دیدم والا خودمم موندم چطور میشه من که کلا ۵۵کیلو بودم همیشه این قدر ترکای قطور دارم حتی رد بخیه این طور نیست🤦🏼‍♀️

2738
عزیزم میشه یه عکس از رگ های پات بفرستی.میخوام ببینم مثل مال منن یا نه

راستش کیفیت موبایلم خوب نیس چندان تو عکس دیده نمیشه شرمنده ام🤦🏼‍♀️ ولی تو اینترنت که عکسای استریا رو سرچ می کنم می بینم که حتی از اون عکسام مال من شدیدتره از این خیلی اعصابم خورد شده😔🤦🏼‍♀️

من پای راستم سوخته بود کاملللللل  تو بچگی آثارش ولی مونده رو تنم  از اول یادم نبود بم الان سه سال نیمه شوهرم ندیده بود... تا چند روز پیش من گفتم بخاطر بارداری داره پاها ترک میزنم یهو گفت این چیه کی خودت و سوزوندی چرا به من نگفتی و قهر کرد ... حالا قسم بخور بابا مال الان نیست. ... اعتماد به نفست و ببر بالا و ورزش کن دختری که ورزش کنه روحیه اش همیشه بالا میمونه😀

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر داشتن همسر و فرزندم گلم❤❤
از اونجایی بیشتر شد ناراحتیم که یکی از اقایون همکلاسی که مدتی همو میشناختیم و از اخلاقای هم باخبر بو ...

اول از همه اگه منظورت ترک هایی مثل ترک بارداری 

اونو خیلی ها دارن 

بعدم بنظرم نباید بگی 

من خودم موافق رو راستی هستم مثلا یه سری چیزا رو حتما باید گفت مثل مریضی و عمل و عیب و ایرادی که به سلامتی هر دو طرف بر میگرده و برای طرف مقابل هزینه بر میشه 

من پای راستم سوخته بود کاملللللل  تو بچگی آثارش ولی مونده رو تنم  از اول یادم نبود بم الان ...

ممنونم ازتون ان شاءالله همیشه خوشبخت و تندرست باشین

نمیدونم والا اعصابم خیلی خورد شده چون زیبایی رو واقعا تحت الشعاع قرار داده برای من حتی قطر بعضی از ترکام به نیم سانت رسیده 🤦🏼‍♀️ جالب اینه که مادرمم ندارن از این ترکا اصلا

اول از همه اگه منظورت ترک هایی مثل ترک بارداری  اونو خیلی ها دارن  بعدم بنظرم نباید بگی& ...

درسته ممنون از کمکتون ولی چیزی که ناراحتم اینه که مردا واقعا ظاهربینن یعنی واقعا ترسیدم حتی شنیدم اقایی برای اینکه خانمش استریا داشته و قبل عقد نگفته ناراضی بود و دنبال طلاق خانم خیلی دلم به حال خودم سوخت اونجا😔 شایدم باید بی اعتنا بشم کلا 

ممنونم ازتون ان شاءالله همیشه خوشبخت و تندرست باشین نمیدونم والا اعصابم خیلی خورد شده چون زیبایی رو ...

اشکال نداره  کرم های آبرسان و ورزش های آبی مثل استخر. .. یوگا همراه با شنا واقعا عالیه. .. من از مجردی پام ترک داشت ولی تو بارداری خداروشکر یدونه ترک هم نخوردم فقط بخاطر کرم آبرسان و استخر رفتن با برنامه ام بود. .. 

به شما هم توصیه میکنم. ..

باور مردان جزئی نگر نیستن. .. فقط اعتماد به نفست بالا باشه 

فقط 27 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر داشتن همسر و فرزندم گلم❤❤
2706