2737
2734
عنوان

مشکل پوستی و ازدواج

2066 بازدید | 38 پست

سلام دوستان من تازه عضو شدم . لطفا کمکم کنین حالم خیلی داغونه تنها جایی که احساس کردم میشه کمک بگیرم اینجاست . راستش من ۲۰ سالمه و از سن بلوغ استریا خیلی شدید دارم ( با اینکه همیشه لاغرم و هیچوقت چاق نبودم ) روی کشاله ران و پشت ساق پام به طوری که اگه حتی ۴ کیلو چاق شم جدید ترک میزنه و به قطر زیاد و پررنگ و سفید البته خودمم سفید پوستم . با خودم میگم اخه کدوم پسری تو خواستگاری سنتی حاضره شرایط منو بپذیره اهل دوستیم نیستم . راستش دلم میخواد برای همسرم بهترین باشم در اینده تازه اگه اون بپذیره منه همیشه احساس خجالت درونم هست که منو با این شکل ببینه چون حتی دوس ندارم پامو به خانما نشون بدم چه برسه به همسر . مردا ذاتا بصری هستن و نباید سرزنششون کرد چون ذاتشونه دیگه . دلم به حال خودم میسوزه که با وجود زیبایی متوسط که دارم و شور و حال زندگی برای این مسئله مجبورم مجرد بمونم . دکترم گفته راه حل با کرم نداره شاید لیزر تا ۳۰ درصد جواب بده . اگه میتونین کمکم کنین لطفا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ب نظر من مهم عشق و علاقش اون ک باشه مردا چشمشونو رو ی سری چیزا میبندن مثلا یکی از دوستام یکی از پاهاش از ساق تا رونش سوخته جوری ک میبینی حالت بد میشه یا خودم بعد ازدواج خیلی چاق و بد هیکل شدم  اما خب مشکل زیادی ب وجود نیاورده دعا میکنم یکی پیدا بشه اونقدر بخادت ک اصلا این چیزا براش مهم نباشع

اشتباهات گذشته ی کسی رو به یادش نیار وقتی داره تموم تلاششو میکنه عوض شه
2728
2738

منم روی ران پا خط سفید دارم

من همینم ک هستم کسی منو بخواد ب این چیزا کار نداره نخواستم گورباباش 😂

بعدشم من ایراد نمیدونم

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

سلام دوست خوبم 

دقیقا منم مشکل شما رو داشتم خیلی لاغر بودم ولی تا یه کمی چاق میشم روی کشاله رونم ترک میخورد خیلی افسرده بودم من دکتر نرفتم 

اصلا بهش فکر نکن 

چیزه مهمی نیست 

الان اینقدر روی بدنم از اون ترکهای بدتر بابت بچه دارشدن خورده که اون دیگه به چشم نمیاد

روغن زیتون خوبه

ولی در کل اصلا بهش فکر نکن چیز مهمی نیست

سلام دوست خوبم  دقیقا منم مشکل شما رو داشتم خیلی لاغر بودم ولی تا یه کمی چاق میشم روی کشاله رو ...

من تو سایت خانواده برتر هم گاهی نظرات اقایون رو که میخونم ، می بینم این مسئله ترک پوستی برای اکثرشون مهمه حتی چن مورد میگفتن باعث سردیشون شده برای همین خیلی ناراحت شدم

الهی

عزیزم همه ما انسان ها مشکلات پوستی داریم هیچ کس بی مشکل نیست ترک که دیگه عادیه یکی ککو مک داره یکی جوش و ......خودتو دوست داشته باش و اعتماد به نفس داشته باش همه همینطورن عزیزم❤️

2706