2410
2553
عنوان

واقعا متاسفم برای همه ی کسایی که ندونسته قضاوت میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 2660 بازدید | 204 پست

یه تذکر بدم؟

بچه ها ینفر اومده تو نی نی سایت خودشو به عنوان دکتر معرفی کرده بعد توی تاپیکش سوالی بپرسی سطحی جوابتو میده بعدش میگ بیام شخصی میاد شخصی سوالای جنسی میپرسه

دکتر نیست مریض جنسیه حواستون باشه

ببخشید استارتر اینجا گفتم❤

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡
من تاپیکو دیر دیدم نتونستم کامل بخونم و جواب بدم خیلیا خیلی حرفا زده بودن  متاسفانه خود اس ...

شما داری مادر یه مرد میشی عزیزم. قوی باش. حداقل سعی خودتو بکن. هر موقع حس کردی ناراحت یا دلخور شدی، به خودت یادآوری کن که باید به پسرت یاد بدی دهن بین و لوس نباشه و قوی باشه. ناراحتی و ضعف فقط جلوی خدا. نشاط و قدرت و مهربونیت و گذشت، جلوی خلق خدا.

من خودم تو بارداری م خیلی حساس شدم. از قضا یه مسائلی هم برام پیش اومده و میاد که قبل بارداری نبوده....

سعی میکنم با یادآوری اینکه من بااااید یه مادر قوی و صبور باشم، حال خودمو خوب کنم

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

والا شما پولدارتون دزدن ما فقیرامون. دزد کارتون خوابن ک برا شکمشون دزدی میکنه.  منم گفتم اول ت ...

ببینید یه چیزی من بگم خیلی برام جالب شد ما تا بحث دزدی میشع میگیم نیاز گشنگی فقر فلان حمایتم میکنین ذاتا اما بحث تجاوز به یه دختر خانم باشه بگن نیاز جنسی میگین نه ذاتش کثیفه، گناه گناهه دزدی با شکم پوشیده نمیشه، ایراد داره بره خودشو درست کنه، و اینکه چرا میگین شما پولداراتون دزدن؟ من دیده هامو گفتم،من متعجبم واقعا از این رفتار🤔🤔🤔

2456
لعنت به نی نی سایت خدا کمک کنه کسایی رو که دلمو شکوندن  امیدوارم هیچوقت به سرزنش هایی که ک ...

چرا وقتی سایت دوس نداری میایی. تاپیک میزنی. نظر میخوایی

تو میایی چکار ب سایت و بچه‌ها اینجا داری عزیزم... 

هرکس نظر و عقیده خودش داره 

قرار نیست همه باب میل تو باشن 

یا چون حامله و حساس و اهت گیرا هست بهت بگن چشم... 

نمیتونی نظر مخالف بشنوی درباره کسی ک ضعیف و مقصود اصلا شما نیستین تاکید می‌کنم هدف اقشار ضعیف بوده ن شما تاپیک نزن اعتقاد پذیر نیستی

آزاد شدم من..... خوشحالم ننه انشالله آزادی قسمت همه. تعلیق کاربری بودم به لطف دوستای خوبم دختر بهار و سطل سحر آمیز برگشتم پیشتون😍🤩
مگه روزی فقط غذا هست؟‌ اون بچه‌ای که از صبح تا شب تو خیابونه چه آینده‌ای داره به نظرت؟‌

فقط میدونم آینده ، به دکتر مهندس شدن یا ویلا و ماشین داشتن نیست. به انسان شدنه. انسان.

شاید خیییییلی از فقرا، انسان تر از اغنیا باشند. و سواد هم انسانیت نمیاره

فرزندان امروز، سربازان امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف، ان‌شاءالله    

عزیزم قدمش پرخیر و برکت باشه. تو اون تایپک من از صفحه اول بودم از صفحه 15 به بعد با یه خانمی ک داشت به همه میتاخت بحث پیش رفت و خیلی ها بحث در مورد بچه های کار و گرسنگی و خیلی چیزها کردن و در مورد اینده بچه شما چیزی نگفتن فقط نفس کار رو گفتن. شما سربسته گفته بودین و نگفته بودین که کار دارین و استارتر فکر میکرد اصلا کار ندارین. کارشون رو تایید نمیکنم اما چیزهای بدی گفته نشد صرفا در مورد نی نی شما

در تاریخ 99.9.9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد خدایاشکرت🤩
2714
مگه روزی فقط غذا هست؟‌ اون بچه‌ای که از صبح تا شب تو خیابونه چه آینده‌ای داره به نظرت؟‌

منم نگفتم غذا گفتم کلی ملک و املاک دارن و دارایی

کلا من پست اولتون رو ریپلای کردم چون یاد چند سال پیش منو انداخت که فکر میکردم این بچه های کار فقیرن و .. ولی متوجه شدم شغلشون همینه و آیندشون هم مشخصه ! 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️

اقایون و خانوما یک کلمه تو زندگی و تصمیمات شخصی کسی دخالت نکنیم.راهنمایی و همفکری فرق داره با دخالت و فضولی الانم اینوریا به اونوریا توهین میکنن😂😂😂.عزیزم تاپیکتو ببند برو به ادامه خوابت برس به اون یکی استارترم گفتم حرص نخوره.شما که دیگه شرایطت ویژه هست اصلا حرص نخور.دنبال حرفای خاله زنکی نباش سدنا جون .بچتم به دنیا اومد هزار تا ببوس از دستش البته 💋💋❤❤

فقط میدونم آینده ، به دکتر مهندس شدن یا ویلا و ماشین داشتن نیست. به انسان شدنه. انسان. شاید خیییییل ...

من نگفتم آینده فقط به دکتر و مهندس شدنه

به اینه که آدم دستش جلو بقیه واسه نون شبش دراز نباشه، به معتاد نبودنه، به تربیته و به سواد هم هست (بله سواد مهمه)

بچه‌ای که از صبح تا شب تو خیابونه چندتای اینارو داره؟‌

2706