2733
2734

فداي سرت دوباره ازدواج ميكني خواهشا از الان كه تازه ٢٠ سالته نگران نباش و عجله نكن

زمستان رفت اما من بهاراني نميبينم،بر اين تكرار در تكرار پاياني نميبينم، به اميد روزهاي خوب براي همگي ...

سلام‌ بانو

اولین قدم اهمیت ندادن به حرف مردم و فامیله 

دوما اگه البته توانایشو دارین ادامه دادن تحصیلاته و گرفتن مدرک خوب

سوما پیدا کردن کار مناسب 

اسم کاربریم واسه اون چندتا کاربر معلوم الحال انتخاب کردم که عقده ای هستن و مرد زن نما که زورشون اومده من اول شدم خواستن تلافی کنن یعنی نقشه کشیدن و تاپیک زدن منو تگ کردن و بعدش گزارش زدن که اینجا چت روم شده ، جالب اینجاست که اونایی که تاپیک زدن برام تعلیق نشدن ....واقعا متاسفم براشون که چشم دیدن محبوبیت منو نداشتن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام‌ بانو اولین قدم اهمیت ندادن به حرف مردم و فامیله  دوما اگه البته توانایشو دارین اد ...

شما به عنوان يه آقا مياين تاپيك آخرم نظر بدين لطفا؟

زمستان رفت اما من بهاراني نميبينم،بر اين تكرار در تكرار پاياني نميبينم، به اميد روزهاي خوب براي همگي ...
2738
شما به عنوان يه آقا مياين تاپيك آخرم نظر بدين لطفا؟

بهترین کار رو کردین بانو 

اون مرد زندگی نیست و مشخصه بد دل و خیانتکاره

اسم کاربریم واسه اون چندتا کاربر معلوم الحال انتخاب کردم که عقده ای هستن و مرد زن نما که زورشون اومده من اول شدم خواستن تلافی کنن یعنی نقشه کشیدن و تاپیک زدن منو تگ کردن و بعدش گزارش زدن که اینجا چت روم شده ، جالب اینجاست که اونایی که تاپیک زدن برام تعلیق نشدن ....واقعا متاسفم براشون که چشم دیدن محبوبیت منو نداشتن
خیلی احساس تنهایی میکردم فکر میکردم با ازدواج همه چی حل میشه

ببینید من یه همکار زن داشتم دو بار طلاق گرفته و بچه داره ولی الان مغازه زده و بچش پیششه و کلی هم خوشحاله و راحت زندگی میکنه پس نگران نباشید 

2706