2726

چند ساله یه سری مشکل واسم پیش میاد کار شوهرم رونق نمیگیره همیشه بدهکاریم اخلاق شوهرم بد شده خلاصه گرفتاریم به چند نفر دعا نویس گفتم ولی میگن واست جادو شده باید باطلش کنی تو خونمون هم از دوسال پیش تا الان دوبار دعا پیدا کردم 

منم اصلآ دوست ندارم برم پیش دعا نویسا فقط میخواستم مطمئن بشم زنگشون زدم و همه هم یه حرف زدن گفتن واستون جادو شده که زندگیتون بی رونق باشه و مشکل واستون پیش بیاد خودتو شوهرت رو به چشم هم سیاه کردن و همشون هم نشونی های خواهرشوهرمو دادن 

میگن جادو هم فقط با جادو باطل میشه 

تحت هیچ شرایطی هم نمیخوام جادو کنم 

چه بخونم چیکار کنم باطل بشه 

سوره بقره رو بخون...

ما قدبلندا واژه ای به اسم "این" نداریم چون از ارتفاعی که ما نگاه می کنیم همه چی "اونه"😍 آقایون داداشم گوفته باشم اینجی کولوهومش باس ماس،این تاپیک اون تاپیک لایک کامنت ماس ماس، آبجیا فدامدا😁  نی نی سایت نیست که ننه سایته🤐..کوردم 🥰و اهل سنت🥰 افتخارمه.. کسی توهین کنه به شدت باهاش برخورد میکنم  پس احترامتو دوس داری  نگه دار اون لامصبوووو😒 اگه با نظرم مخالفی محترمانه بگو روسرما جا داری وگرنه بد رو با بدتررررر جواب میدم پس ریپلای نکن😊اگه نظرات  و عقایدمون باهم فرق داره دلیل بر این نیست که حق باتوعه و تو راست میگی شاید بااااورت نشه ولی فقط من یه آدم دیگه م همین😉.من از ۲۴ساعت شبانه روز ۲۰ ساعت گوشی دستمه وقتی جوابتو ندادم مثبت فکر نکن بدون باهات حال نمیکنم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام عزیزم سوره ناس وفلق زیادبخون وبایک عالم تماس بگیر پیش دعا نویس نرو یا کلاه بردارن یا با اجنه درارتباطن که اصلا خوب نیست یه کلیپ میگفت اگه بری یعنی بهشون اعتقاد پیدارکردی راه اون موجودات رو به خونه بازمیکنی

گرکافرو گبر وبت پرستی بازآ،این درگه ما درگه نومیدی نیست،صدبار اگر توبه شکستی بازآ...                          اخطار زبان فارسی نازنین ما رو به نابودی است این زبان عشق،این زبان غزلوار حافظ وسعدی واین زبان فرهنگ پرافتخارکهن ما... لطفا وقتی واژه ای جاگرفته در زبان فارسی داریم از جایگزین بیگانه آن واژه در زبانمان خودداری کنیم (مثلا چرا جدیدا به زمان تایم میگید؟به چهره فیس؟این نصف فارسی نصف بیگانه اصلا جالب نیست ...)بسیار پسندیده هست اگر مثلا به زبان انگلیسی،عربی،روسی یا...کتاب بخوانیم یا صحبت کنیم اما درجای خودش وبا حفظ آن ها اما مخلوط زبان ها درجای نامناسب فقط باعث آسیب رساندن ونابودی آن ها میشود...بگذاریم شاهنامه،لیلی ومجنون،غزلیات شمش،شیرین وفرهاد،بوستان وگلستان،دیوان حافظ و...برای آیندگان نیز قابل فهم باشد  

سلام . اعتقاد نداشته باشین پاره کنین بریزین سطل زباله ولی اگه نگرانین 

دیگه پیش دعا نویس نرین برای باطل کردنش . 

ازخدا و قرآن و ۱۴ معصوم ( ع) کمک بگیرین . با یه روحانیه ای که مورد اطمینانتونه صحبت کنین . 

هرکی میخواد بدونه جادو شده یا نه سوره بقره رو بخونه اگ خوابش برد مطمئن شه ک جادو شده 

مطمئنی ؟     از کجا این رو میگی ؟

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد

پاکش کن خواهر تا زندگیت ب باد نرفته... هیچ کس تو زندگی شما نیست و نمیدونه چ سختی هایی میکشی... باطل سحر باید بگیری نه جادو... آدم های خدانشناس، حسود و بدبخت زیاد شدن ک نمیتونن خوشبختیتو ببینن... از هیچی هم نترس پاکش کن... حرف این روشن فکرا رو هم گوش نده ک میگن خرافاته... چون واقعیته

توی خاطرات بجز تو برگ یاد همه پژمرد... آخرین لحظه بودن زیر بار غم تو مُرد... چقدر امشب تو سکوتم... کوچه باز عطر تو داره... بوی یاس و شب و خونه تو رو یاد من میاره... یاد تو لالایی میشه واژه ها مثل ستاره... ولی تو نیستی و شعرم آسمونش ماه نداره... از اشک یاس کوچه ها تا چشم کور از گریه ها... با یاد تو زنده ام
سلام . اعتقاد نداشته باشین پاره کنین بریزین سطل زباله ولی اگه نگرانین  دیگه پیش دعا نویس نرین ...

باید بدی آب روان ببره و پاک کنه... اصلا پاره نکن ک موکل دارن و بیشتر گرفتار میشی... باید تو آب روان بشوریش 

توی خاطرات بجز تو برگ یاد همه پژمرد... آخرین لحظه بودن زیر بار غم تو مُرد... چقدر امشب تو سکوتم... کوچه باز عطر تو داره... بوی یاس و شب و خونه تو رو یاد من میاره... یاد تو لالایی میشه واژه ها مثل ستاره... ولی تو نیستی و شعرم آسمونش ماه نداره... از اشک یاس کوچه ها تا چشم کور از گریه ها... با یاد تو زنده ام
2706