2733
2734
عنوان

خبر خوش > پیشرفت چشمگیر در درمان کرونا

| مشاهده متن کامل بحث + 1894 بازدید | 53 پست
چیه داروش

عکس روش درمان هست
این لینک هم   مدارک کسانی هست که مبتلا شدن با سی تی اسکن ریه  و پیام دادن که با همین روش درمان شدن
https://t.me/darmancronataleghani
روش های دیگه ای هم برای درمان کرونا توسط استاید دیگه هم پیشنهاد شده که ظاهرا اونها هم جواب داده

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

همه جا عزیزم همه جا الوده است 

ما طلاب هستیم اینجا اصلا رعایت نمی کنن مخصوصا پسر لات ها دیروز مجبور بودم به خاطر خرید برم بیرون چند تا لات سیگار هم می کشیدن کنار خیابون و ایستاده بودن

روزگارم به دوری از مرد های زندگیم گذشت ،پدرم ،برادرم ،عشقم شوهرم و پسرم خدایا هرجای دنیا که هستن مواظبشون باش        هر وقت که بودی همه چیز قشنگ شد.       تا وقتی که چیز هایی که برای بقیه اتفاق افتاده برای شما اتفاق نیفتاده  در موردشون قضاوت نکنید       
واای مشهد خیلی اوضاع داغونه من نیشابورم انقدر امار بعد از مشهد تو شهرمون بالاست ک حد نداره

منم مشهدم اصلا تاحالا نشنیدم کسی دوربرمون کرونا گرفته باشه 

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2731
واای مشهد خیلی اوضاع داغونه من نیشابورم انقدر امار بعد از مشهد تو شهرمون بالاست ک حد نداره

بله متاسفانه نیشابور هم آمار بلایی داره به خاطر قرار گرفتن در مسیر مشهد و مسافر زیاد در ماه های قبل و این ماه 

شما فکر کن یک مرد سبیل کلفت بغض داره و نشسته تو خودشه بعد میپرسی چی شده  با گریه بهت میگه کاربریمو تونی نی سایت ترکوندن🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣سایتمون دیگه ببر پلاستیکی نداره هی هی #فضاحت ببر پلاستیکی 
بچه ها ميخوان بعد بيستم مدارس و زيارتگاه و همه جا باز كنن؟ يا شايعس؟

بنظرم اینطوری میگن ک باز پانش برن مسافرت

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
خب خدارو شکر با پای خودتون برگشتین خونه، ؛واقعا بیمارستان میخاد چکار کنه

عزیزم من هر رور با پاهای خودم برمیگردم

شما فکر کن یک مرد سبیل کلفت بغض داره و نشسته تو خودشه بعد میپرسی چی شده  با گریه بهت میگه کاربریمو تونی نی سایت ترکوندن🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣سایتمون دیگه ببر پلاستیکی نداره هی هی #فضاحت ببر پلاستیکی 
بیخیال عزیزم چ خوش باوری.. حتما به جای روغن بنفشه میگن روغن خارشتر استفاده کنید اونم با خارش.....🤐� ...

عزیز دل     > توی چین هم   با پزشکی نتونستن مبتلایان رو درمان بکنن
با طب سنتی خود چین تونستن درمان کنن

برای همین دو هفته پیش وزیر بهداشت (با همین استدلال)  دستور ورود متخصصات طب سنتی رو برای درمان کرونا صادر کرد  (توی خبرها سرچ کنید)

اطلاعاتی هرچند محدود در مورد مسائل روان شناسی دارم   در همون حد اگر کمکی از دستم بربیاد دریغ نخواهم کرد
2738
بله متاسفانه نیشابور هم آمار بلایی داره به خاطر قرار گرفتن در مسیر مشهد و مسافر زیاد در ماه های قبل ...

اره متاسفانه

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
عزیز دل     > توی چین هم   با پزشکی نتونستن مبتلایان رو درمان بکنن با طب سنتی خود ...

بعضیا طب سنتی رو با طب اسلامی اشتباه میگیرن

من هلاک تب اسلامیم روغن بنفشه

خب خدارو شکر که نگرفتی و هیچوقت نگیری

🙏😍

ان شاالله که راهگشا باشه ب امید خدا

چقدر دردآور است میخواهی خوب باشی که میخواهی با همه مهربان باشی اما بد فهمیده شوی و بد قضاوت شوی اما با تمام این قضاوت ها مهم نیست من برای خودم زندگی میکنم به عشق خدایی که از همه چیز آگاهست.
چه سوالیه دختر خوب برای آرامشت میگم خیلی ها بهبود پیدا میکنن ولی برای ترست میگم مسیر بهبودی خیلی سخت ...

مرسی از توضیحت

روزگارم به دوری از مرد های زندگیم گذشت ،پدرم ،برادرم ،عشقم شوهرم و پسرم خدایا هرجای دنیا که هستن مواظبشون باش        هر وقت که بودی همه چیز قشنگ شد.       تا وقتی که چیز هایی که برای بقیه اتفاق افتاده برای شما اتفاق نیفتاده  در موردشون قضاوت نکنید       
2706