2737
2734
عنوان

لطفا😔

107 بازدید | 15 پست

لطفا بگید چیکار کنم چطور آروم بشم یا برام دعا کنید یا اگه ذکری موثر بلدید بگید دوشبه ک شبا حس بدی بهم دست میده و استرس میگیرم دیشب ک کلی گریه کردم الانم حتی بغضم گرفت نمیدونم چرا یه ساعتی ام هست ک حالت تهوع دارم ،و اینکه شبا تا۷صبح نمیخوابم و این استرسمو بیشتر میکنه تازه کسیم نیست باهاش حرف بزنیم لطفاً بگید چیکار کنم ،الان ک دارم تایپ میکنم همین الان بهترم ولی ب محض اینکه تایپم تموم بشه دوباره یه فکرای بیخود و ریزی میاد تو وجودم ک حالمو بدتر میکنه😔😔😔

همیشه آخرش خوشه،اگه خوش نبود بدون هنوز آخرش نرسیده🍭✨⁦♥️⁩

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

حواستو پرت کنم منم همین مشکلو دارم اینقدر تو اینستا چرخیدم داستان خوندم رقص دیدم الان دیگه خسته ام اینقدر حالم بد بود نمیتونستم نفس بکشم الان خیلی بهترم همش هم به چیزهای مثبت فکر کن

خودتو سرگرم یه بازی کن تو گوشیت

یا فیلم ببین

همین ک تا صبح بیداری باعث بهم خوردن هورمون هات شده و افت فشار و قند خون و استرس میاره 

این کرونای ...باعث شده تا صب بیدار باشیم و تا عصر خواب

کتاب بخون و خودتو سرگرم چیزهای مفید کن.اگه دوس نداری شبا بیدار بمونی دوغ بخور

یا برای کاهش استرست شیر بخور

پسر غیرتی دوس دارین؟اون پسره ک زنشو کشت الان دیگه مجرده⛔🚫
2738
فکرای بد مثل نبودن عزیزانم یا ...کلا حساس شدم و ب خاطر همینم حالت تهوع میگیرم

درد منو داری از استرس و اعصاب به خودت کمک کن وگرنه میمونه سرت بهترین راه حل حواستو پرت کنی حتی شده ذکر بگو صلوات بده حواست پرت بشه

درد منو داری از استرس و اعصاب به خودت کمک کن وگرنه میمونه سرت بهترین راه حل حواستو پرت کنی حتی شده ذ ...

چشم فقط ذکر کمی آرومم میکنه

همیشه آخرش خوشه،اگه خوش نبود بدون هنوز آخرش نرسیده🍭✨⁦♥️⁩
2706