2733
2734
عنوان

کچل شدم رفت.توروخدا بیاین

295 بازدید | 11 پست

وای خدا افسرده شدم.تو یکماه همه موهام داره میریزه کامل فرق سرم مشخصه. تو این شرایط نمیتونم برم فکر دوا درمون.فقط سیستین ب ۶میخورمو زینک. 

بچا کسی آمپول بیوتین استفاده کرده برا ریزش مو؟

من گلوکوفاژ میخورم،تنبلی دارم،آمپوله با این دارو مشکلی نداره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ریشه داخلی داری هر کاری بکنی باز اون تنبلی باعث میشه موهات بریزه اول باید اون درمان بشه.ولی خودتم باید رعایت کنی.نشسته حمام کن با لگن حمام کن دوش نه.موهاتو از پایین شونه کن خیس شونه نکن.دو بار در هفته روغن زیتونو بزار رو کتری یه ذره داغ شه خیلی کم بعد با قطره چکون بزن ریشه موهات حوله گرم کن بپیچ دورش نیم ساعت بعد برو حموم بشور.میتونی توش روغن گل سرخ ام یکم بریزی.

2738

سعی کن ماسک بذاری و تغذیه ات رو اصلاح کنی 

پیج sogand_haircare رو بخون 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
ریشه داخلی داری هر کاری بکنی باز اون تنبلی باعث میشه موهات بریزه اول باید اون درمان بشه.ولی خودتم با ...

مرسی از مهربونیت که اینهمه تایپ کردی عزیزم خیر ببینی😍😘😘

مرسی از مهربونیت که اینهمه تایپ کردی عزیزم خیر ببینی😍😘😘

آب پیاز، روغن سیاهدونه، روغن نارگیل زرده تخم مرغ حنا پوست گردو و... اینارو استفاده کن من کچل بودم با این ها مو در اوردم

گلم من شنیدم راز موهای درخشان و بربشت هندی ها بخاطر استفاده از گیاه شمبلیله هست و یکماه بمدت دوبار در هفته باید بزنی..........طرز استفاده اینکه  بری عطاری  تخم شمبلیله بخری بعد ب اندازه مصرف بار اول بزاری بخیسه یک روز بعد اسیاب کنی بزنی ب ریشه و جهل دقیقه ببوشونی ک خشک نشه بعد بشوری..............معایب اینه ک  اسیاب میشه خیلی حالت خمیری نداره نمیدونم جرا و رو سر خیلی نمیجسبه اما من با اب خیسوندن قاطی میکنم ک بجسبه و ایکه بوی قورمه میده اما بشوری میره تازه میصرفه بخاطر ریزش انجام بدی....موفق بشی